Szukaj

Ula z “M jak miłość” wylała z siebie całą frustrację. Poszło o jej nowe usta

Iga Krefft, Ula z M jak miłość o poprawianiu urody

Iga Krefft o wizualnym mobbingu

Iga Krefft dorastała na oczach milionów widzów. Aktorka od wielu lat wciela się w postać Uli w serialu M jak miłość, która przyniosła jej szeroką rozpoznawalność. Okazuje się, że gwiazda swoją popularność w mediach wykorzystuje w ważnych sprawach, takich jak wizualny mobbing w sieci.

Iga przeciwstawia się temu, że w Internecie młode dziewczyny często są atakowane przez wyidealizowane obrazy, co może niejednokrotnie wywoływać frustrację, której zresztą sama doświadczyła. Właśnie dlatego aktorka zrobiła porządki na Instagramie – postanowiła usunąć profile modelek i celebrytek, a wśród obserwowanych kont zostawiła tylko te należące do jej realnych znajomych:

Wiecie czemu tak zrobiłam? Bo miałam dość wizualnego mobbingu, który wyprawiają na naszych biednych głowach media społecznościowe. Ja od pewnego czasu odczuwałam frustrację. Tak! Kompleksy, że nie mam talii jak Kendall Jenner albo nosa jak Bella Hadid. I co więcej – rozglądałam się nawet, za miejscem gdzie mogę dobrze powiększyć usta itp.

Gwiazda M jak miłość przyznała, że swego czasu planowała powiększyć usta. Ostatecznie zrezygnowała z tego pomysłu, bowiem dotarła do momentu, w którym zaczęła siebie w pełni akceptować:

Te idealne ideały są nierealne i nie ma potrzeby próbować ich doścignąć. Przynajmniej mi się wydaje, że gdybym tak kawałek po kawałku zmieniała to jak wyglądam aby w końcu pasować to tych szablonów piękna, to któregoś dnia obudziałabym się jako ktoś inny, a cholera! Lubię siebie! Serio! Tylko muszę sobie to przypominać- wiecie! Trawa u sąsiadów jest zawsze bardziej zielona. Skupmy się na wnętrzu może bardziej niż na naszych pokrowcach- bo jeśli środek będzie zadbany to i na zewnątrz będziemy prezentować się świetliście.

Jej przesłanie spotkało się ze zrozumieniem wśród internautów, którzy poparli jej podejście:

  • Jesteś piękną kobietą bo jest w Tobie oryginał samej siebie a nie podróbka innych kobiet, które starają się być “standardowo” idealne.

  • Jesteś piękna kobieta bez Photoshopa. To dopiero zaszczyt

  • A prawdziwe życie dzieje się poza inatagramem i nie dajmy sobie wmówić, ze jest inaczej! 🙂

Zgadzacie się z Igą, czy nie do końca?

Ula z „M jak miłość” zmieniła się w seksbombę! Zdjęcia Igi Krefft w bikini podnoszą temperaturę! Co za pozy!

M jak Miłość: Po wakacjach wielki ślub! Wiadomo już kto stanie przed ołtarzem! „Fantastycznie!” [WIDEO]

23 letnia gwiazda „M jak miłość” została mamą?! Pokazała się ze słodkim niemowlakiem! Już dawno plotkowano o jej rzekomej ciąży!


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×