Iga Krefft pokazała intymne zdjęcie z chłopakiem. Bije poprzednie na głowę!

Iga Krefft pokazała chłopaka

Iga Krefft pokazała chłopaka

Iga Krefft pokazała chłopaka

Iga Krefft pochwaliła się partnerem. Młodziutka gwiazda M jak Miłość pokazała intymną fotkę z Wiktorem. Kim jest jej partner? Jak wygląda? Internauci byli zachwyceni romantycznym zdjęciem pary.

Iga Krefft dorastała na oczach fanów M jak Miłość. Z uroczej, pucołowatej nastolatki zmieniła się w przepiękną, świadomą swojej urody i talentu młodą kobietę, a popularności przybywa jej z każdym dniem. Internauci nazywają ją „nadzieją polskiego kina”, a jeśli chodzi o życie zawodowe, Iga zdecydowanie nie ma na co narzekać. Ostatnio okazało się również, że w prywatnym życiu także może cieszyć się niebywałym szczęściem. Niedawno po raz pierwszy zaprezentowała światu swojego ukochanego, a ich najnowsza fotka robi furorę.

Iga pokazała na Instagramie kolejne zdjęcie z przystojnym Wiktorem. Na fotografii para uchwyciła wyjątkowo intymny dla siebie moment, a Internauci nie szczędzili im komplementów. Posypały się również standardowe życzenia szczęścia i miłości, ale kim właściwie jest Wiktor? Okazuje się, że to młody i utalentowany reżyser a także scenarzysta. Poznali się trzy lata temu na planie M jak Miłość. Chłopak Igi zagrał tam krótki epizod i tak zaczęła się ich miłosna historia.

Trzeba przyznać, że patrzy się na nich naprawdę przyjemnie. Myślicie, że zostaną nową power couple polskiego show-biznesu?

Iga Krefft spotyka się z przystojniakiem z “M jak miłość”! Wreszcie pokazała światu swojego królewicza!

Iga Krefft o spotkaniach z Małgorzatą Kożuchowską. Po jej odejściu z “M jak miłość” sporo się zmieniło [WIDEO]

Iga Krefft przeszła totalną metamorfozę! Nie poznacie słodkiej Uli z “M jak Miłość”! [WIDEO]

 


Iga Krefft pokazała chłopaka

Iga Krefft pokazała chłopaka

Wiktor Ejryszew i Iga Krefft są parą

Wiktor Ejryszew i Iga Krefft są parą

Wiktor Ejryszew – chłopak Igi Krefft

Wiktor Ejryszew – chłopak Igi Krefft

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×