Prawdziwy rarytas! Mamy całą ODRZUCONĄ sesję Huberta Gromadzkiego do „Glamour”! Te zdjęcia miały pojawić się w magazynie!

Hubert Gromadzki Glamour cała sesja Top Model

Hubert Gromadzki Glamour cała sesja Top Model

Sesja Huberta Gromadzkiego do Glamour

Hubert Gromadzki w Glamour. Cała sesja finalisty Top Model, która miała ukazać się w numerze na grudzień 2018. Do sprzedaży trafiła okładka i zdjęcia z Kasią Szklarczyk, zwyciężcznią show. Jak wypadł laureat drugiego miejsca? Zobacz odrzucone zdjęcia.

Hubert Gromadzki w Glamour

Hubert Gromadzki był objawieniem siódmej edycji Top Model. Przystojniak od samego początku zyskał sympatię jurorów, a następnie widzów, którzy do ostatniego odcinka wspierali go w drodze po zwycięstwo. Ostatecznie model zajął drugie miejsce, ustąpił tylko Kasi Szklarczyk.

Zwycięzca Top Model tradycyjnie otrzymał nagrodę pieniężną oraz sesję okładkową dla magazynu Glamour. Podczas finałowego odcinka zaprezentowano czołówki z udziałem trójki finalistów. Ostatecznie jednak do sprzedaży trafił numer z Kasią Szklarczyk, co wcale nie oznacza, że fani Huberta nie mają powodów do zadowolenia – Gromadzki właśnie pokazał na Instagramie całą sesję, która miała pojawić się na łamach miesięcznika w razie jego wygranej.

Autorką zdjęć sesji okładkowej dla Glamour, w której dział brała trójka finalistów, była Gosia Turczyńska. Stylizacje przygotował szef działu mody magazynu, Michał Kuś, a zdjęcia wykonano na bajkowym Madagaskarze.

Patrzcie i podziwiajcie. Żałujecie, że Hubert nie wygrał Top Model 7, przez co ostatecznie jego sesja została odrzucona?

Hubert Gromadzki przed naszą kamerą przeprasza jurorkę „Top Model”! Przełomowe wyznanie! [WIDEO]

Finaliści „Top Model 7” na okładkach „Glamour”! Tylko jedna z nich trafi do sprzedaży!

Będzie skandal! Zuza z „Top Model” miażdży program! To dlatego nikt nie zrobił kariery! I to mówi zwyciężczyni show? [WIDEO]


Hubert Gromadzki w Glamour. Odrzucona sesja

Hubert Gromadzki w Glamour. Odrzucona sesja

Glamour grudzień 2018: Sesja Huberta Gromadzkiego z Top Model

Glamour grudzień 2018: Sesja Huberta Gromadzkiego z Top Model

Zdjęcia Huberta Gromadzkiego, które miały trafić do Glamour grudzień 2018

Zdjęcia Huberta Gromadzkiego, które miały trafić do Glamour grudzień 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×