Szukaj

Henio Majdan to wykapany ojciec. Radek zestawił zdjęcia syna ze swoim i Małgosi. Jakie podobieństwo!

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan dodał nowy post, a internauci nie mogą się napatrzeć. Dumny tata zestawił zdjęcia syna ze swoimi, a podobieństwo jest po prostu uderzające. Henio i Radek są identyczni!

Radosław Majdan jest chyba najbardziej dumnym tatą w całych social mediach. Były bramkarz w wieku 48 lat po raz pierwszy został ojcem. Chociaż ma już doświadczenie, ponieważ razem z żoną wychowuje jej starszych synów z poprzedniego związku, to narodziny noworodka były spełnieniem jego marzeń.

Świeżo upieczony tata na każdym kroku podkreśla, jak bardzo cieszy go fakt, że w końcu doczekał się synka. Jego Instagram jest pełen niezwykle uroczych kadrów z udziałem maleńkiego Henia. Internautów, jak do tej pory najbardziej rozczuliły fotografie, na których Radek z uśmiechem na twarzy tuli w ramionach kilkudniowego noworodka. Pod każdym kolejnym zdjęciem znajdujemy całą masę komentarzy od zachwyconych obserwatorów, którzy ciągle doszukują się podobieństwa do jednego z rodziców.

Radosław Majdan pokazał zdjęcie Henia: to jego mała kopia!

Dzisiaj na profilu sportowca pojawiła się fotografia, która chyba raz na zawsze ucina wszystkie spekulacje na temat podobieństwa Henryka. Majdan zestawił swoje zdjęcie sprzed lat ze zdjęciami swojego synka. Dopiero na tych kadrach widać ogromne podobieństwo – chłopiec to dosłownie skóra zdjęta z ojca.

 #dzidziuśmajdana kiedy się denerwuje to podobny jest do mnie, ale kiedy się uśmiecha, to cała Mama – czytamy pod zdjęciem.

Nie da się ukryć, że Henio i jego tata mają identyczną minę, to wszystko oczywiście zauważyli internauci.

  • Boże on jest cudowny. Zestawienie zdjęć jest fantastyczne.
  • Kopia taty!
  • Klonik tatusia.
  • Panie Radku Henryczek to cały tata.
  • Mały Radzio.
  • Cały tatuś jak przez kalkę – zachwycają się internauci.

Podobieństwo Radka i jego syna jest po prostu uderzające. Jeżeli chłopiec odziedziczył po tacie, nie tylko urodę, ale też sportowy talent, to szykuje nam się kolejna gwiazda sportu.

Potwierdzamy – niedaleko pada jabłko od jabłoni!

 


Radosław Majdan i Henio Majdan

Radosław Majdan i Henio Majdan

Radosław Majdan z Heniem

Radosław Majdan z Heniem

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - odwiedziny rodziny

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek - odwiedziny rodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×