Szukaj

Harry i Meghan pokazali się publicznie pierwszy raz po odejściu z rodziny królewskiej. Ile na tym zarobili?

Harry i Meghan podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Wybrali niezależność, również w kwestii finansów. Dlatego też nie zwalniają tempa i już mają za sobą pierwsze oficjalne wyjście. Ile zarobili?
Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książe Harry i Meghan Markle wybierając odłączenie od rodziny królewskiej wyraźnie podkreślili, że chcą być niezależni finansowo. W tym celu muszą pokazywać się oficjalnie i zdobywać nowe kontrakty. Każda możliwość jest dla nich teraz bardzo cenna. Małżeństwo nie traci czasu i już ma za sobą pierwsze wyjście. Według najnowszych doniesień spotkano ich podczas eventu.

Pierwsze wyjście Harrego i Meghan od czasu opuszczenia rodziny królewskiej

Jak podaje The Post, małżeństwo Sussexów zostało zaproszone do wzięcia udziału w ekskluzywnym wydarzeniu dla milionerów organizowanym przez JP Morgan. To jeden z największych holdingów finansowych na świecie. Całe wydarzenie odbyło się w hotelu usytuowanym w Miami, w stanie Kalifornia.

Obecność książęcej pary była kluczowa podczas wydarzenia, byli głównymi mówcami – podaje informator mediów.

Książę Harry wystąpił z bardzo osobistym przemówieniem, podczas którego podzielił się trudnościami, jakie go spotkały w czasie Megxitu. Opowiedział także o wieloletniej traumie, którą przeżył w chwili tragicznej śmierci jego kochanej mamy Diany. I o tym, że ciągnie się to za nim już od lat. Musiał chodzić na terapię przez co najmniej trzy lata po śmierci matki.

Mówił o tym, jak wpłynęły na niego wydarzenia z dzieciństwa i że potrzebował wsparcia lekarzy specjalistów. Poruszył także sprawę odejścia pary z rodziny królewskiej oraz dodał, że nie żałuje decyzji o ustąpieniu ze stanowiska. Wszystko to, co robi ma na celu ochronę jego rodziny. Nie chce, żeby Meghan i ich syn Archie przechodzili przez to, co on jako dziecko – mówił informator portalu Page Six.

Książę Harry i Meghan Markle w czarnym garniturze na rozdaniu nagród WellChild

Książę Harry i Meghan Markle w czarnym garniturze na rozdaniu nagród WellChild

Ile zarobili Megan i Harry podczas wydarzenia w Miami?

Niestety te liczby na razie nie są znane. Pewne jest jednak, że musieli otrzymać wynagrodzenie, gdyż para utrzymuje się już sama. Jaka to była kwota? Eksperci twierdzą, że mogła być spora. Niestety do publicznej informacji nie trafiły żadne szczegóły. Co więcej, samo wyjście również owiane było ścisłą tajemnicą. Zarówno rzecznicy Harry’ego i Meghan nie chcą komentować doniesień w tej sprawie.

Czy Meghan i Harry wystąpią w reklamie?

Simon Huck, ekspert ds. mediów, powiedział w rozmowie z The Morning Toasuck, że jest to raczej mało prawdopodobne. Stawia przypuszczenia, że pójdą w ślady małżeństwa Obamów. Były prezydent po zakończeniu kadencji, wraz z żoną, założyli firmę producencką. Czy na takie rozwiązanie zdecydują się Meghan i Harry? Dowiemy się zapewne niebawem.


Meghan Markle i książę Harry z wizytą w kawiarni

Meghan Markle i książę Harry z wizytą w kawiarni

Meghan Markle i książę Harry sadzili drzewka w szkółce w Nowej Zelandii

Meghan Markle i książę Harry sadzili drzewka w szkółce w Nowej Zelandii

Meghan Markle w ciąży i książę Harry przybyli na Fidżi

Meghan Markle w ciąży i książę Harry przybyli na Fidżi

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×