Drugi strój Ashy na Halloween przebił pierwsze przebranie. Joanna Krupa nie mogła się nie pochwalić taką chodzącą słodyczą

Joanna Krupa i Asha - Halloween 2022

Joanna Krupa i Asha - Halloween 2022

Joanna Krupa pokazała kolejny strój Ashy na Halloween. Pierwszy był słodki, ale dopiero drugi pokazuje, jak świetnie bawiła się córeczka modelki.

Halloween w Polsce budzi mieszane uczucia. Jedni widzą w tym dniu pretekst do zabawy, a inni doszukują się głębszej ideologii powiązanej z religią i ostrzegają przed celebrowaniem tego czasu. Edyta Górniak wprost ostrzegała w poście na Instagramie:

Wszystko, co symbolizuje krew, cierpienie, strach, tzw. smierć – otwiera zaproszenie dla przestrzeni niskich lub bardzo niskich wibracji. Dla dziwnych lub ciężkich okoliczności i odczuć… nie od razu. I to zmyla ludzi, bo nie łączą zdarzeń. To trochę jak nieświadoma i bardzo niebezpieczna zabawa w wywoływanie duchów i zaproszenie ich do swojego życia i do swojego domu. Nawiedzony dom baardzo ciężko uwolnić… Ale – możesz zawsze zaryzykować – diwa przed kilkoma dniami odpowiedziała na pytanie jednej z internautek dotyczące dnia duchów.

Amerykanie wątpliwości nie mają i uwielbiają ten dzień. Joanna Krupa, która mieszka w Kalifornii, także celebruje Halloween. Pokazała właśnie drugi strój swojej córeczki. Asha to sama słodycz.

Joanna Krupa pokazała drugie przebranie Ashy na Halloween 2022

Joanna Krupa trzy lata temu została mamą małej Ashy. Od narodzin pokazuje swoją córeczkę w mediach społecznościowych. Dzięki temu fani gwiazdy na bieżąco mogą obserwować, jak dziewczynka dorasta.

Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko by to dostać. Lubi pokazywać jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić – mówiła kilka miesięcy temu o córce Joanna Krupa w rozmowie z Twoim Imperium.

Modelka od kilku lat dzieli swój czas pomiędzy Polskę i USA. W Los Angeles znajduje się jej dom. Tam też Asha chodzi do przedszkola. Malutka z przyjemnością dała się przebrać mamie na Halloween. Najpierw w sobotę za Minionka.

Mały Minionek mamusi pre #halloween – napisała.

A w poniedziałek pokazała córeczkę jako słodkiego dinozaura. W relacji na Instagramie widać, jak Asha dumnie kroczy z koszyczkiem, w którym leży jajo, a w którym pojawią się cukierki, które dziewczynka będzie zbierać w ramach zabawy cukierek albo psikus. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Córka Joanny Krupy - Halloween 2022

Córka Joanny Krupy - Halloween 2022

Córka Joanny Krupy - Halloween 2022

Córka Joanny Krupy - Halloween 2022

Córka Joanny Krupy - Halloween 2022

Córka Joanny Krupy - Halloween 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×