Pierwsze zdjęcie Grzegorza Krychowiaka w nowym klubie. Już daje czadu

Grzegorz Krychowiak pożegnanie Sevilla FC

Grzegorz Krychowiak pożegnanie Sevilla FC

Grzegorz Krychowiak zaczął treningi

Grzegorz Krychowiak kilka tygodni temu podpisał kontrakt z PSG, ale od tamtej pory przebywał na przedłużonym urlopie spowodowanym udziałem w Euro 2016. Teraz jednak wakacje się skończyły, a Polak dołączył do zgrupowania mistrza Francji i rozpoczął treningi z nową drużyną.

Krychowiak został niedawno bohaterem najdroższego transferu w historii polskiej piłki nożnej. PSG zapłaciło za niego Sevilli około 30 milionów euro. Mimo wszystko 26-latek musi na swoją pozycję w nowym klubie zapracować, a treningi z resztą zespołu zaczął dość późno, bo dopiero wczoraj. Włodarze PSG postanowili dać mu nieco więcej wolnego ze względu na udział reprezentacji Polski w Euro 2016, gdzie biało-czerwoni doszli do ćwierćfinału. Podobnie zresztą postąpili wobec Thiago Motty, który wraz z reprezentacją Włoch odpadł z mistrzostw na tym samym etapie, co Krychowiak.

Obaj dołączyli już do zgrupowania pierwszej drużyny, a w sieci pojawiło się zdjęcie witających się obu piłkarzy. Wiele wskazuje na to, że będą oni rywalizować między sobą o miejsce w pierwszym składzie PSG.

Zobacz: Grzegorz Krychowiak jest singlem? Wpis Celii Jaunat na Twitterze na to wskazuje

Grzegorz Krychowiak już trenuje

Grzegorz Krychowiak już trenuje z PSG

Grzegorz Krychowiak (fot. ONS)

Grzegorz Krychowiak trenuje z nowym klubie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×