Szukaj

Grażyna Wolszczak zmieniła fryzurę. W jasnych włosach z najmodniejszą grzywką sezonu odjęła sobie sporo lat

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak zdecydowała się na wiosenne odświeżenie fryzury. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Jak wygląda?

 Grażyna Wolszczak zachwyca widzów już od 1983 roku. To wówczas dołączyła do Teatru Nowego w Poznaniu, gdzie grała w spektaklach Janusza Wiśniewskiego. W kolejnych latach występowała na wielu scenach w Polsce. Pojawiała się także przed kamerą. Wielkim hitem okazała się jej rola w Ja wam pokażę.

Wolszczak największą sympatię widzów zyskała jednak dzięki swojej roli w serialu Na Wspólnej. Od pierwszych odcinków wciela się w postać Barbary Brzozowskiej.

Oprócz tego w 2014 roku założyła fundację Garnizon Sztuki. Produkuje spektakle, które poruszają ważne tematy społeczne. W 2020 roku aktorka otworzyła swój teatr.

Niedawno jej fani byli zaniepokojeni doniesieniami na temat zdrowia ulubienicy. Wolszczak walczyła z koronawirusem. Aktorka pokonała COVID-19, ale zmagała się z poważnymi powikłaniami.

Zwykle nie wpadam w panikę, kiedy wypadają mi włosy. Myślę sobie, że raz w roku, jak u psa, musi nastąpić wymiana starego owłosienia na nowe. Ale tym razem… Drugi raz w życiu, po ciąży pierwszy, wizja zaczesek, doczepów zajrzała w me przerażone oczy. Podobno u 25 proc. ozdrowieńców występuje łysienie telogenowe, które po 6-12 miesiącach ustępuje – cytuje wypowiedź aktorki Super Express.

Między innymi wypadanie włosów było powodem wizyty u fryzjera. Zobaczcie, jak wygląda Grażyna Wolszczak w nowej fryzurze.

Grażyna Wolszczak zmieniła fryzurę

Grażyna Wolszczak odwiedziła ulubionego fryzjera i zafundowała sobie modnego przedłużonego boba i grzywkę typu heavy bangs. Do tego przefarbowała włosy na najmodniejszy w tym sezonie kolor, czyli miodowy blond.

Walczyłam dzielnie z pocvidowym wypadaniem włosów: seria mezoterapii (…), suplementy, wcierki przeróżne. Nie wyłysiałam więc do zera, włosy przestały wypadać uff, nowe rosną, ale mają dopiero 2 cm… I tu najlepszy fryzjer na świecie decyduje: „Czas na zmianę! Jesteśmy razem już 20 lat – uczcijmy tę rocznicę metmorfozą!” Dwa razy nie musiał powtarzać!!!! Kocham! – napisała Grażyna Wolszczak i pochwaliła się nagraniem z wizyty u fryzjera.

O tym, że w nowej fryzurze Grażyna Wolszczak wygląda świetnie, nie mają wątpliwości internauci. Aktorka odjęła sobie sporo lat, aż trudno uwierzyć, że ta piękna kobieta skończyła 60 lat.


Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę

Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę

Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę

Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę

Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę

Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×