Georgina Rodriguez zabrała dzieci i siostrę na mundial. Inez Rodriguez wygląda jak bliźniaczka partnerki Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez zabrała dzieci i siostrę na mundial

Georgina Rodriguez zabrała dzieci i siostrę na mundial

Georgina Rodriguez z dziećmi i siostrą pojawiła się na trybunach mundialu. Zdjęcia całej gromadki trafiły do sieci. Jak wyglądali?

Georgina Rodriguez jest nie mniej znana niż jej słynny narzeczony Cristiano Ronaldo. O szczegółach ich pierwszego spotkania opowiedziała w dokumencie Jestem Georgina, na Netflixie. Pojawiła się także między innymi na okładce brazylijskiego wydania magazynu Forbes. W rozmowie zdradziła, że zarobiła już niemałe pieniądze i nie jest uzależniona finansowo od piłkarza.

Znany piłkarz i Georgina Rodriuez trzy lata temu doczekali się córeczki Alany Martiny. Razem wychowują też Cristiano Juniora, a także Evę i Mateo, których urodziły wynajęte przez piłkarza surogatki. Ostatnia ciąża partnerki piłkarza zakończyła się śmiercią jednego z bliźniąt. Synek nie przeżył – zmarł przy porodzie, o czym zrozpaczeni rodzice poinformowali w oficjalnym oświadczeniu w social mediach. Do rodziny dołączyła jednak Bella Esmeralda.

Obecnie cała rodzina wspiera Cristiano Ronaldo podczas mundialu. Jakie zdjęcia trafiły do sieci?

Georgina Rodriguez z dziećmi i siostrą na trybunach mundialu

Reprezentacja Portugalii jest już w 1/8 finału mundialu, a kolejny mecz rozegra 6 grudnia przeciwko drużynie Szwajcarii. W szeregach portugalskiej kadry stawił się oczywiście także jej kapitan Cristano Ronaldo. W Katarze wspiera go Georgina Rodriguez, która razem z dziećmi z dumą dopinguje partnera.

Ostatni mecz fazy grupowej Portugalia rozegrała przeciwko reprezentacji Korei Południowej. W piątek Portugalczycy przegrali spotkanie 2:1, ale nie wpłynęło to na punktację i z grupy wyszli z pierwszej pozycji.

Na meczu obecna była Georgina Rodriguez, ale także jej siostra oraz czworo najstarszych dzieci. Koszulki z numerem i nazwiskiem Cristiano mieli na sobie wszyscy członkowie rodziny portugalskiego piłkarza z wyjątkiem jego ukochanej. Rodriguez postawiła na elegancje i zaprezentowała się w pistacjowej bluzce z długim rękawem, ozdobionej żabotem i dżinsach. Do zdjęć pozowała nie tylko z dziećmi i siostrą, która jest do niej niezwykle podobna. Na meczu spotkała także rapera Tygę.

Kim jest siostra Georginy Rodriguez?

Ivana Rodriguez jest starsza o dwa lata od Georginy Rodriguez, która od 2016 r. jest w związku z Cristiano Ronaldo. 30-latka prowadzi popularne konto na Instagramie i prowadzi nie mniej bajeczne życie niż jej młodsza siostra. Obie od dziecka uwielbiały taniec, przez co w dzieciństwie razem uczęszczały na lekcje baletu. Tak samo kochają modę i drogie dodatki, choć w nie zawsze mogły sobie na takie pozwalać.

Kobiety są córkami Any Marii Hernandez i Jorge Rodrigueza. Ojciec sióstr był piłkarzem. Zmarł w wieku 70. lat w 2019 r., rok po tym, jak został zwolniony z więzienia, w którym przebywał od 2013 r., kiedy to został skazany za handel narkotykami. O ich matce  niewiele wiadomo. Niektórzy piszą, że zginęła w wypadku samochodowym w 2011 r., inni podają, że ma się dobrze i żyje we Włoszech.


Georgina Rodriguez na mundialu

Georgina Rodriguez na mundialu

Georgina Rodriguez na mundialu

Georgina Rodriguez na mundialu

Georgina Rodriguez z dziećmi na mundialu

Georgina Rodriguez z dziećmi na mundialu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×