Georgina Rodriguez wyjawiła, ile zarabia. Kwota opiewa na miliony
Wirtualna Polska

Georgina Rodriguez na okładce nowego „Forbes’a”. Ujawniła, że na koncie zgromadziła miliony. „Jestem dumna z mojej pracy”

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez to prawdziwa bizneswoman. W mig zarobiła wiele milionów. Więcej o swojej pracy i zarobkach opowiedziała w najnowszym wywiadzie. 

Wirtualna Polska

Gerogina Rodriguez zdobyła rozpoznawalność dzięki sławnemu piłkarzowi – Crisitiano Ronaldo, z którym tworzy parę. Zakochani po raz pierwszy pokazali się razem publicznie w styczniu 2017 roku. To właśnie wtedy potwierdzili, że są razem. Wkrótce na świat przyszła ich córka, której nadali imiona Alana Martina. Najmłodsza pociecha jest jak dotąd ich jednym biologicznym dzieckiem. Wychowują jednak również 11-letniego Cristiano Juniora oraz bliźnięta – Mateo i Evę,. Tożsamość ich matki, bądź matek nie jest powszechnie znana. Para spodziewa się kolejnych bliźniąt.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zanim latynoska poznała miłość swojego życia, pracowała w butiku z luksusową odzieżą. To tam pewnego razu zjawił się piłkarz, który z miejsca skradł serce Georginy. O kulisach ich pierwszego spotkania opowiedziała w dokumencie Jestem Georgina, który dostępny jest na platformie Netflix.

Georgina Rodriguez odłożyła na koncie miliony

Kobieta nie ukrywa, że po związaniu się z Cristiano jej życie diametralnie się zmieniło. Porzuciła swoją dawną pracę i zaczęła skupiać się na rozwoju mediów społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje prawie 36 milionów użytkowników, co przekłada się na propozycje współprac. Już stała się jedną z największych gwiazd w Brazylii. Regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz kampaniach reklamowych.

28-latka pojawiła się właśnie na okładce brazylijskiego wydania magazynu Forbes. W rozmowie z pismem wyznała, że jest bardzo bogata, jednak zapewnia, że wszystkie pieniądze, jakie gromadzi na koncie, zarobiła ciężką pracą:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jestem dumna z mojej pracy i tego, jak zarządzam swoją karierą, znajdując równowagę między moim zaangażowaniem zawodowym a prywatnym i rodzinnym. Jestem odpowiedzialna za nadzorowanie i zarządzanie niektórymi aspektami kliniki. Zawsze jestem na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i jestem bardzo zadowolona z pracy, którą wykonuję, ponieważ jest to jeden z najbardziej dochodowych biznesów, jakie mam.

Trzeba przyznać, że Georgina to prawdziwa bizneswoman. Jest twarzą luksusowej marki biżuteryjnej oraz firmy z odzieżą. Posiada również udziały w klinice, w której można wykonać zabieg transplantacji włosów. Magazyn postanowił wprost zapytać ją o to, ile pieniędzy zarabia. Co odpowiedziała?

Jeśli chodzi o ekonomię, wybaczcie mi, ale wolę nie mówić o tym, ile milionów jest na moim koncie bankowym.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W tej kwestii Georgina nie jest zbyt wylewna. Wiadomo jednak, że jej dochody liczone są w milionach. Jesteście ciekawi, jaką kwotę gromadzi na koncie?

Wirtualna Polska

Zrzut ekranu 2022-02-25 o 15.50.22Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez - 28. urodziny | fot. Instagram.com/georginagio

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez - 28. urodziny | fot. Instagram.com/georginagio

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo - Sylwester 2021

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo - Sylwester 2021

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Monika pisze:

  Po tych słowach , jestem skłonna uwierzyć że olewa rodzinę i ich żal jest uzasadniony.Prostackie zachowanie ,mówienie o pieniądzach głośno. Dla mnie to zimna ,cwana ,prosta dziewczyna.

 • Brzuch surogatki pisze:

  Surogatka dla jego dzieci, zdolna do rodzenia to co mu zależy sponsoruje ten brzuch wylęgarnie. Potem znajdzie inna lub innego bo on raczej nieheteronirnatywny. Transakcje wiązana ona mu rodzi młode ronaldziaki a on jej płaci.

 • Viki pisze:

  Kto wie czy za rogiem nie stoi anioł z Bogiem ….. może mi też się trafi bogaty chłop

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość123 pisze:

  No… Dumna jesteś… Zapomniałaś wspomnieć, że to zalsuga związku z Najbogatszym piłkarzem świata ot taka drobnostka. Gdyby nie to, nijt by o Tobie nie słyszał, i dalej być pracowała w butiku.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×