Szukaj

George Clooney znowu broni Meghan Markle. Za te słowa powinien mu podziękować cały show-biznes!

Meghan Markle

Meghan Markle

George Clooney broni Meghan Markle

George Clooney w publicznej telewizji kolejny raz stanął w obronie Meghan Markle. Podczas wizyty w Good Morning Britain aktor powiedział coś niezwykłego na temat jej sytuacji. Każda gwiazda doskonale to zrozumie. Co takiego wyjawił?

Meghan Markle stanowi ulubionego kozła ofiarnego amerykańskich i brytyjskich tabloidów. Księżna Sussex jest nieustannie krytykowana i oczerniana, choć za kilka tygodni urodzi pierwsze dziecko, a w jej stanie stres może być bardzo niebezpieczny. Kilka tygodni temu w obronie aktorki stanął George Clooney, który przyjaźni się z nią i z księciem Harrym. Nie krył złości, krytykując media za skandaliczne zachowanie:

Bardzo chcę powiedzieć, że media ścigają Meghan wszędzie. Ona jest oczerniana, a przecież jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży. Traktują ją tak samo, jak kiedyś Dianę, więc historia znowu się powtarza. Nawet nie wiecie, jak frustrujące jest to obserwować.  – mówił oburzony w połowie lutego

Teraz aktor kolejny raz zabrał głos w obronie przyjaciółki, ale jego słowa były dużo bardziej wyważone. Każda gwiazda zrozumie świetnie co miał na myśli:

Myślę, że to po prostu niesprawiedliwe. Widziałem już, jak prasa potrafi uwziąć się na człowieka z idiotycznego powodu, a właściwie bez niego i wydaje mi się, że to nie jest w porządku, bo Meghan Nie zrobiła nic złego, po prostu żyje swoim życiem – skwitował w programie Good Morning Britain

Nie sposób nie przyznać mu racji. Myślicie, że prasa wreszcie da Meghan spokój?

Meghan Markle i książę Harry mają kryzys? Czujni fani dopatrzyli się niepokojącego znaku

Ciężarna Sara Boruc przed samym porodem eksponuje swój wielki brzuch! Ma na sobie seksowne szpilki prawie jak Meghan Markle!

Poród tuż tuż, a Meghan Markle wciąż nie udała się na urlop macierzyński! Kiedy zrezygnuje z pracy?


Meghan Markle i książę Harry świętują obchody Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Meghan Markle i książę Harry na obchodach święta Wspólnoty Narodów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×