Nie żyje gwiazda „Masterchefa”: „Utraciliśmy prawdziwą legendę”

Gary Rhodes nie żyje

Gary Rhodes nie żyje

Gary Rhodes nie żyje. Zmarł popularny kucharz i restaurator, który zyskał popularność dzięki takim programom jak m.in. MasterChef czy Hell's Kitchen. Miał 59 lat. 

Gary Rhodes uwielbiał gotować. Spełniał się jako restaurator i kucharz. Był właścicielem czterech restauracji, w tym dwóch w Dubaju. Był autorem ponad 20 książek kucharskich. Pierwszą gwiazdę Michelina dostał w wieku 26 lat.

Przez jego niemałe doświadczenie, a także odpowiednie wyczucie smaku, pojawił się m.in. jako juror brytyjskiej i amerykańskiej edycji MasterChefa. Występował także w Hell’s Kitchen. Był w trakcie przygotowywania autorskich programów kulinarnych dla BBC, takich jak m.in. Gary Rhodes' Cookery Year. 

Gary Rhodes nie żyje. Rodzina potwierdza informacje o zgonie

Rhodes zmarł we wtorek, 26 listopada. Informację o jego śmierci przekazała rodzina. Opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła przykre wiadomości, nie ujawniając jednak przyczyn zgonu:

Jesteśmy pogrążeni w smutku i z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci ukochanego męża, ojca i brata, Gary’ego Rhodes’a. Gary odszedł w wieku 59 lat, w ostatnich godzinach życia czuwała przy nim ukochana żona Jennie. Chcemy podziękować wszystkim za okazane wsparcie. Zwracamy się z prośbą o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie – czytamy.

Gary Rhodes, gwiazda Masterchefa, nie żyje

Gary Rhodes, gwiazda Masterchefa, nie żyje

Mężczyznę publicznie pożegnała nie tylko rodzina, ale także znajomi. Jamie Oliver, prawdziwa legenda kulinarna, umieścił na swoim Instagramie wpis, w którym pożegnał Gary’ego:

Moje serce i myśli są teraz przy żonie, dzieciach i rodzinie Gary’ego. Był fantastycznym szefem kuchni i niezwykłym ambasadorem brytyjskiego stylu gotowania. Był dla mnie inspiracją, jako dla młodego szefa kuchni. Zrewolucjonizował brytyjską kuchnię. Spoczywaj w pokoju, Chef.

Śmierć wstrząsnęła nie tylko Oliverem, ale także jego obserwującymi. To oni w komentarzach pod wpisem przyznawali, że:

  • Kończy się pewna epoka. Tak mi smutno z powodu jego śmierci.
  • Utraciliśmy prawdziwą legendę. Wyrazy współczucia dla rodziny.
  • Nie wierzę w to, umarł zdecydowanie za szybko.

Gary Rhodes miał 59 lat.

Zobacz: Nie żyje hollywoodzki amant i miliarder. Tajemnicza śmierć byłego partnera Jennifer Aniston. Miał tylko 38 lat


Gary Rhodes zmarł

Gary Rhodes zmarł

Gary Rhodes, gwiazda Masterchefa, nie żyje

Gary Rhodes, gwiazda Masterchefa, nie żyje

Gary Rhodes nie żyje

Gary Rhodes nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×