Filip Chajzer ponownie wywołał burzę w internecie! Tym razem na skalę międzynarodową!

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer szuka właścicieli obrączek przekazanych na WOŚP

Filip Chajzer jest znany z zamiłowania do szalonych akcji internetowych. Dziennikarz ostatnio na swoim profilu opublikował post, w którym poinformował o kolejnym niecodziennym pomyśle. Trwają bowiem poszukiwania małżeństwa, które na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oddało swoje ślubne obrączki.

Okazuje się, że kobieta, która wylicytowała przekazane ślubne kręgi, pragnie oddać je właścicielom. Chajzer informuje również, że sztab WOŚP znajdujący się w Hannoverze nie może niestety ich odnaleźć. W związku z tym polski dziennikarz bierze sprawę w swoje ręce.

UWAGA – JEST AKCJA. Ta przesympatyczna para z Hannoveru oddała na licytacje WOŚP swoje ślubne obrączki – te zostały zlicytowane, a dziewczyna, która wygrała licytację chce je oddać małżeństwu. Niestety sztab WOŚP w Hannoverze nie może ich odnaleźć. Ktoś rozpoznaje ?

Post Filipa natychmiast wzbudził spore zainteresowanie. Na jego profilu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

  • Serce się raduje widząc takie coś. Jak niewiele trzeba żeby ludzie się jednoczyli. I po co ta fala nienawiści…

  • Dzięki WOŚP przeżywamy cudowne, wzruszające historie.

  • To piękne. Podziwiam to małżeństwo. Myślę, że są ze sobą szczęśliwi, a obrączki to tylko symbol, który uratuje komuś życie.

  • Podziwiam również tą Panią, która postanowiła zwrócić obrączki parze.

  • Słuszna decyzja. Dziękuję!

Jak myślicie, czy Filipowi uda się odszukać właścicieli obrączek? Ciekawe czy osoba, która oddała obrączki na WOŚP chce być odnaleziona?

Dumny jak paw Filip Chajzer przyłapany w towarzystwie seksownej blondynki na wielkiej gali! To nie jest matka jego dziecka! [WIDEO]

Polskie gwiazdy przekazały na aukcje WOŚP 2018 prawdziwe rarytasy! Suknie ślubne, kolacja w Londynie, a nawet wspólna impreza sylwestrowa! Co jeszcze?

WOŚP 2018: Gwiazdy aktywnie zbierają pieniądze na fundację Jurka Owsiaka! Radosław Majdan, Dorota Gardias, Małgorzata Rozenek, Olivier Janiak, Filip Chajzer,


Filip Chajzer szuka właścicieli obrączek przekazanych na WOŚP

Filip Chajzer szuka właścicieli obrączek przekazanych na WOŚP

Filip Chajzer - WOŚP 2018

Filip Chajzer - WOŚP 2018

Filip Chajzer pokazał synka

Filip Chajzer pokazał synka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×