Szukaj

Daniel Martyniuk dostał ostatnie ostrzeżenie od byłej żony. Już mu współczujemy

Ewelina Martyniuk i Daniel Martyniuk

Ewelina Martyniuk i Daniel Martyniuk

Ewelina Martyniuk przerwała milczenie. W kilku słowach podsumowała zachowanie byłego męża, Daniela, i jego matki. Zapewnia, że by chronić rodzinę, jest gotowa wytoczyć najcięższe działa. Co powiedziała?

Daniel Martyniuk przez dwa lata był mężem Eweliny. Podczas ich wesela nie brakowało gości znanych z pierwszych stron gazet, a panna młoda miała na sobie przepiękną suknię. Krótko po ślubie nowożeńcy ogłosili, że ich rodzina się powiększy. Na świat przyszła urocza Laura, której pierwsze zdjęcia pojawiły się w sieci.

Chociaż wydawałoby się, że nowy członek rodziny scementuje związek Daniela i Eweliny, tak się jednak nie stało. Zakochani rozchodzili się i schodzili, by ostatecznie wziąć rozwód. We wrześniu spotkali się na sali rozpraw, gdzie oficjalnie zakończono ich małżeństwo.

Oprócz samych zainteresowanych i ich rodzin, w sądzie w Białymstoku pojawili się dziennikarze. O ile mama Laury i jej rodzina nie chciała komentować tej sytuacji, o tyle Danusia i Daniel nie unikali prasy. Żona Zenka Martyniuka powiedziała m.in., że Ewelinie zależy tylko na pieniądzach:

 Co miesiąc przesyłam pieniądze, jak nie dwa to trzy tysiące. Mąż niedawno był, jak jechał na koncert, to zawiózł prezenty. Tylko dla Daniela utrudniają. Ja chciałam z synem jechać miesiąc temu, to wymyśliła, że nie można, bo żniwa. To jest normalna kobieta? – mówiła w rozmowie z dziennikarzami.

Ewelina Martyniuk komentuje zachowanie rodziny byłego męża

Jak informuje Super Express, wypowiedź dawnej teściowej bardzo dotknęła Ewelinę. Była żona Daniela zdecydowała się przerwać milczenie i odniosła się do sytuacji. Powiedziała, że by dbać o dobre imię rodziny, jest w stanie wytoczyć najcięższe działa. Jeśli trzeba będzie z Martyniukami spotkają się w sądzie:

Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny, w cywilizowany sposób wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne — komentuje w Super Expressie Ewelina Martyniuk.

Czy ta deklaracja sprawi, że były mąż i jego rodzina przestaną komentować sytuację? Czas pokaże. Pewne jest za to, że murem za Eweliną stoi nie tylko rodzina, ale także mieszkańcy Russocic, miejscowości, z której pochodzi.

Stanisław Kacprzak, sołtys, w rozmowie z Faktem podkreśla, że jak wszystko było dobrze, Martyniukowie zachowywali się wzorcowo. Nie wie jednak jak można tak bardzo się zmienić w krótkim czasie:

Nie wiem, jak można tak się zachowywać. Co to w ogóle są za ludzie? Ja zawsze będę bronił Eweliny i jej rodziców.

Myślicie, że te wypowiedzi dadzą Martyniukom do myślenia?


Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska Instagram

Ewelina Golczyńska na Instagramie

Ewelina Golczyńska na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×