Córka Marty Kaczyńskiej ma chłopaka? Ewa Dubieniecka pokazała bardzo wymowne zdjęcie!

Ewa Dubieniecka, córka Marty Kaczyńskiej, chłopak, Instagram

Ewa Dubieniecka, córka Marty Kaczyńskiej, chłopak, Instagram

To dobiera szok dla rodziców! Córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego dodała tajemnicze zdjęcie na swój Instagram! Czy Ewa ma chłopaka? Zapozowała w męskiej bluzie! 

Członkowie rodziny polityków od zawsze wzbudzali olbrzymie zainteresowanie. Wszyscy pamiętamy przecież Aleksandrę Kwaśniewską, która stała się znaną osobowością w Polsce, po tym, jak jej tata objął urząd Prezydenta RP. Podobnie było dekadę później, kiedy jego następcą został Lech Kaczyński. Jego córka Marta również stała się osobą publiczną, choć w odróżnieniu od Kwaśniewskiej w Tańcu z gwiazdami nie wystąpiła.

Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości stara się unikać medialnych wyjść i spotkań z fotoreporterami. Zdjęcia jakie trafiają do mediów to głównie te, które podczas spacerów z synkiem zrobią jej paparazzi. Polacy zainteresowali się jej życiem głównie dlatego, że kobieta ma za sobą aż dwa rozwody. To bardzo nietypowa sytuacja, jak na osobę wywodzącą się z katolickiej i konserwatywnej rodziny.

Przypomnijmy, Kaczyńska pierwszy raz na ślubnym kobiercu stanęła w 2003 roku, kiedy to wyszła za Piotra Smuniewskiego. Ich małżeństwo przetrwało do 2007 roku, a jeszcze tego samego roku poślubiła Marcina Dubienieckiego, z którym rozwiodła się dziewięć lat później. Singielką była bardzo krótko, bowiem poznała biznesmena Piotra Zielińskiego. Zaszła z nim w ciążę i wzięła ślub cywilny w zeszłym roku. Z każdym z panów ma jedno dziecko. Z dwoma pierwszymi córki, a z ostatnim synka. I to właśnie jedna z dziewczynek wzbudza najwięcej zainteresowania. Mowa o tej młodszej, Ewie, która jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama.

Ostatnio nastolatka ogłosiła, że robi sobie przerwę od social mediów, a dzisiaj pokazała zdjęcie w męskiej bluzie! Natychmiast rozpoczęła się fala spekulacji, czy Ewa Dubieniecka ma chłopaka?! I choć ciężko nam cokolwiek stwierdzić, sądzimy, że to raczej po prostu jej bluza. Męskie są większe, a jak powszechnie wiadomo oversize rządzi, szczególnie wśród nastolatków! Niemniej jednak, jeśli córka Kaczyńskiej faktycznie jest zakochana, to życzymy jej w tym związku wszystkiego, co najlepsze.

Zobacz: UPS… Marta Kaczyńska pokazała za dużo na Instagramie! Jej zdjęcia z wakacji nie wymagają żadnego komentarza!

Zobacz: Marta Kaczyńska żyje jak pączek w maśle! Wyszły na jaw ciekawe informacje o jej działalności zawodowej! Na czym zarabia?

Zobacz: Marta Kaczyńska zabrała swoje córki na luksusowe wakacje do Chorwacji! Są pierwsze szałowe zdjęcia z ich wyprawy!


699BC5CD-342A-4667-A4DC-F89D3CD28942
Ewa Dubieniecka wznosi toast za zakończenie roEwa Dubieniecka wznosi toast za zakończenie roku szkolnegoku szkolenego

Ewa Dubieniecka wznosi toast za zakończenie roku szkolnego

Ewa Dubieniecka znika z Instagrama

Ewa Dubieniecka znika z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×