NewsyMarta Kaczyńska żyje jak pączek w maśle! Wyszły na jaw ciekawe informacje o jej działalności zawodowej! Na czym zarabia?

Marta Kaczyńska żyje jak pączek w maśle! Wyszły na jaw ciekawe informacje o jej działalności zawodowej! Na czym zarabia?

Marta Kaczyńska praca
Marta Kaczyńska praca
Tila Nowak
19.07.2019 05:00

Marta Kaczyńska jest znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, ciętego języka oraz majątku. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Marii i Lecha Kaczyńskich, odziedziczyła po nich majątek. Nie mówimy tu tylko o odszkodowaniu, ale i nieruchomościach. Wiele osób zastanawia się, z czego utrzymuje się Marta Kaczyńska, że stać ja na tak luksusowe auto, egzotyczne wakacje i zakupy w najdroższych delikatesach? Te zadziwiające fakty właśnie ujrzały światło dzienne.

Można by powiedzieć, że jej życie to nieustanny skandal. Najpierw związała się z Piotrem Smuniewskim, któremu urodziła córkę, aby następnie zaprzeczyć w sądzie jego ojcostwu. Testy DNA potwierdziły, że nie jest on ojcem dziewczynki. To nie jedyna kontrowersja wokół Marty Kaczyńskiej. Chwilę później atrakcyjna brunetka związała się z Marcinem Dubienieckim, ojcem Ewy i Martyny. Mężczyzna został oskarżony o pranie brudnych pieniędzy. Chodziło o zawrotną kwotę 8 milionów złotych. Warto dodać, że przez cały czas pobytu w więzieniu, był związany z Kaczyńską, która w tym czasie dużo podróżowała po świecie.

Gdzie pracuje Marta Kaczyńska?

Rodzice Marty Kaczyńskiej pomagali jej w utrzymaniu, a ona sama nigdy nie narzekała na brak pieniędzy. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Od 2017 roku charytatywnie udziela się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, gdzie współpracuje m.in z Lechem Wałęsą, pisze felietony do magazynu Sieci i porusza w nich tematy związane z edukacją seksualną.

Po śmierci rodziców otrzymała 3 miliony złotych odszkodowania, odziedziczyła po nich mieszkanie w Sopocie, które warte jest 1 mln złotych oraz dodatkowy spadek w wysokości 210 tys. zł, 2 tys. euro, 200 funtów i 250 dolarów. Marta Kaczyńska ma także własną kancelarię adwokacką w Sopocie Kancelaria Adwokacka Marta Kaczyńska-Dubieniecka.

  • Marta Kaczyńska z wizytą u swojego wuja. Towarzyszył jej syn Aleksander
  • 18.06.2019 Krakow 70. rocznica urodzin Lecha Kaczynskiego. Uroczystosci na Wawelu N/z Marta Kaczynska , maz Piotr Zielinski
  fot. Beata Zawrzel/REPORTER
  • Marta Kaczyńska pokazała zgrabne nogi na spacerze z synem Stasiem
  • 18.06.2019 Krakow. Krolweska Katedra na Wawelu. Msza swieta z okazji 70 rocznicy urodzin prezydenta Lecha Kaczynskiego oraz rocznicy pogrzebu pary prezydenckiej.  N/z marta Kaczynska z rodzina  Fot. M.Lasyk/REPORTER
  • Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży
  • Marta Kaczyńska
  • Pomnik Lecha Kaczyńskiego odsłonili Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda
[1/7] Marta Kaczyńska z wizytą u swojego wuja. Towarzyszył jej syn Aleksander
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także