NewsyCórka Marty Kaczyńskiej pokazała jak dba o urodę! Nastoletnia Ewa już poddaje się zabiegom upiększającym!

Córka Marty Kaczyńskiej pokazała jak dba o urodę! Nastoletnia Ewa już poddaje się zabiegom upiększającym!

Marta Kaczyńska i Ewa Dubieniecka
Marta Kaczyńska i Ewa Dubieniecka
Tila Nowak
28.06.2019 07:00

Córka Marty Kaczyńskiej już cieszy się wakacjami. 16-latka pochwaliła się na Instagramie wyjazdem do bajkowego hotelu znajdującego się w Turcji. To niesamowity The Land of Legends, czyli połączenie parku rozrywki z hotelem, basenami i wszelkimi rozrywkami, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Ewa Dubieniecka odpoczywa i wygląda na szczęśliwą – na szczęście! Bo jej ostatnie mroczne wpisy w mediach społecznościowych poważnie nas zmartwiły... Było, minęło. Teraz 16-latka ma czas odpocząć, pozbierać myśli i zadbać o urodę jak przystało na młodą damę. Jaki ma na to sposób?

Córka Marty Kaczyńskiej zdradziła właśnie, że wieczory spędza z maseczką na twarzy słuchając ulubionych koreańskiego piosenek zespołu BTS. To najpewniej maseczka nawilżająca lub regenerująca. W Turcji (z resztą w Polsce już też) upały dają się we znaki. Słońce wysusza skórę, która potrzebuje ukojenia. Zupełnie nas więc nie dziwi wybór nastolatki.

Mamy nadzieję, że urlop upłynie Ewie pod znakiem zabawy, odpoczynku i niezapomnianych przeżyć. Na miejscu towarzyszy jej oczywiście mama i 12-letnia siostra Martyna. Można więc śmiało powiedzieć, że to prawdziwy babski wypad! Oznacza to tylko, że dziewczynki odpoczną na wakacjach i wrócą do Polski z pięknymi humorami oraz nieziemską opalenizną. Wylądowały w prawdziwym raju, więc po powrocie do szkoły będą miały co opowiadać rówieśnikom.

 • Zapłakana Ewa Dubieniecka na Instagramie
 • Ewa Dubieniecka wypowiedziała wojnę fanom
 • Ewa Dubieniecka na Instagramie
 • Marta Kaczyńska spacer z synem paparazzi
 • Marta Kaczyńska spacer z synem paparazzi
 • Córka Marty Kaczyńskiej z maseczką na twarzy
 • Ewa Dubieniecka na Instagramie
 • 18.06.2019 Krakow. Krolweska Katedra na Wawelu. Msza swieta z okazji 70 rocznicy urodzin prezydenta Lecha Kaczynskiego oraz rocznicy pogrzebu pary prezydenckiej. N/z marta Kaczynska z rodzina Fot. M.Lasyk/REPORTER
 • 18.06.2019 Krakow 70. rocznica urodzin Lecha Kaczynskiego. Uroczystosci na Wawelu N/z Marta Kaczynska , maz Piotr Zielinski
 fot. Beata Zawrzel/REPORTER
 • Marta Kaczyńska ma bardzo umięśnione nogi
[1/10] Zapłakana Ewa Dubieniecka na Instagramie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także