NewsyCórka Marty Kaczyńskiej pożegnała się z fanami! Nastolatka podjęła dramatyczną decyzję, która może złamać jej karierę!

Córka Marty Kaczyńskiej pożegnała się z fanami! Nastolatka podjęła dramatyczną decyzję, która może złamać jej karierę!

Marta Kaczyńska, córka Ewa
Marta Kaczyńska, córka Ewa
Rafał Matuszczak
23.07.2019 05:00, aktualizacja: 23.07.2019 10:27

Marta Kaczyńska, choć nigdy nie aspirowała do bycia celebrytką, poniekąd nią jest. Znani rodzice, popularny ostatnimi czasy wujek Jarosław, burzliwe związki i artystyczna dusza doprowadziły do tego, że i o niej często piszą media. Paparazzi nie dają jej spokoju, zdjęcia z ukrycia robią jej niemalże podczas każdego wyjścia z domu. Nie tak dawno przyłapali ją w ferworze zakupów w luksusowych delikatesach na dworcu PKP w Sopocie.

Nie tylko najmłodszy potomek Marty budzi zainteresowanie Polaków. Także jej dorastające córki często brane są pod lupę – to jak się ubierają, wypowiadają, czy co publikują w internecie. Ostatnio sporo działo się na profilu starszej córki celebrytki. Ewa Dubieniecka (owoc miłości Marty i jej drugiego męża), opublikowała w sieci smutną wiadomość. Nastolatka zdecydowała się na jakiś czas zniknąć z Instagrama:

Muszę zrobić kilka rzeczy, potem zrestartuje konto – napisała w wiadomości pożegnalnej.

Jak myślicie, co Ewa miała na myśli? Może po prostu doszła do wniosku, że zbyt wiele czasu poświęca wirtualnemu światu i musi od niego trochę odpocząć, a wakacje są do tego najlepszą porą? Z pewnością Marta trzyma rękę na pulsie i być może sama zachęciła córkę do przerwy od serwisu społecznościowego, w którym Ewa wyrasta na gwiazdę.

  • Ewa Dubieniecka pokazała, jak mieszka z matką Martą Kaczyńską
  • Ewa Dubieniecka na Instagramie
  • Marta Kaczyńska pokazała zgrabne nogi na spacerze z synem Stasiem
  • 18.06.2019 Krakow 70. rocznica urodzin Lecha Kaczynskiego. Uroczystosci na Wawelu N/z Marta Kaczynska , maz Piotr Zielinski
  fot. Beata Zawrzel/REPORTER
  • Ewa Dubieniecka znika z Instagrama
  • Ewa Dubieniecka znika z Instagrama
  • Zapłakana Ewa Dubieniecka na Instagramie
[1/7] Ewa Dubieniecka pokazała, jak mieszka z matką Martą Kaczyńską
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także