Szukaj

Ewa Chodakowska całą noc męczyła się z ubieraniem choinki! Efekt końcowy powalił z nóg nawet jej małżonka!

Ewa Chodakowska choinka

Ewa Chodakowska choinka

Ewa Chodakowska pokazała choinkę

Ewa Chodakowska już ubrała choinkę na Boże Narodzenie. Świąteczny wystrój w domu trenerki robi wrażenie. Zobacz, jak wygląda udekorowane drzewko.

Choinka Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska słynie z niezwykłej wylewności na swoim Instagramie. Trenerka bardzo często umieszcza na nim swoje refleksyjne przemyślenia, jak również zdaje obszerne relacje z przebiegu swojego dnia codziennego. Ostatnio trenerka wszystkich Polek postanowiła pochwalić się osobistą choinką świąteczną.

Do zdjęcia imponującego drzewka Ewa tradycyjnie dołączyła długi opis całego procesu jego zakupu, jak również samego ubierania. Tekst jest jednak zawiły zatem do jego końca dotrwają tylko wytrwali i cierpliwi fani gwiazdy:

A Ty ile godzin ubierałaś swoją choinkę  Ja odebrałam swoją choinkę wczoraj o 21:00 … już pomijam fakt, ze dostałam przy załatwianiu choinki kilka mikrowylewów …  „już nie ma….. przykro mi….” … „zapraszamy za rok” …. „właśnie sprzedalismy ostatnią”  „dzwon do qczaja, ma piękna choinkę” …. CIACH! „JÓZEK! Skąd masz choinkę?” …. „od Maćka! Dam Ci namiary” No i dał! I uratował swiateczny klimat   Dobra! Wjeżdża choinka.. wychodzimy na kolacje .. NIE MOGĘ SIĘ Z PODEKSCYTOWANIA SKUPIC.. ani na lelku, ani na jedzeniu… MUSZĘ SZYBKO UBRAĆ GOLASA CO W DOMU NA MNIE CZEKA! Wracamy do domu… jest przed północą.. No ale.. NIE MOGĘ JEJ TAK ZOSTAWIĆ NA NOC… zmarznie albo co.. „BEJBI, tylko ubiorę ją w światełka, dobrze?” .. „Choda!

Jest jeszcze część dalsza, w której dojdziemy z Ewą do 3 nad ranem. Ale o tej godzinie na szczęście z pomocą pośpieszył trenerce jej mąż. Jest wiec szansa, że choinka zostanie ubrana do rana:

CHODŹ SPAĆ!” Udaje, ze nie słyszę.. Wyciągam z torby światełka ….. yyyyy… KOŁTUN światełek…   „Matkooo! Co tu się stało???? Oddychaj, oddychaj… zaraz to ogarniesz” … NIE OGARNIAM.. „BEJBI, chodź mi pomóż” … „Chodź spać!” dostaje ponownie te samą odpowiedź.. „No proszę Cię TYLKO ŚWIATEŁKA”  Przyszedł… pomógł   Po godzinie.. ROZPLĄTANE.. Teraz tylko je założyć na drzewko … Lelo się wyłamuje  Zostaje sama na placu boju.. Godzina 3:17 … kończę „robotę” ..   Yaaaaaas! Ja to jednak lubię tak z uśmiechem na ustach zasypiać  Dziś wjechały BOMBKI już z pomocnikiem MAMY TO  ❤️

Zatem już wiemy, że Ewa walczyła z jodłą do rana. Na szczęście w bojach wsparł ją kochany małżonek Lefteris Kavoukis, który zastąpił małżonce drabinę. Wysportowana mistrzyni fitness wskoczyła ochoczo swojemu Grekowi na plecy, aby przystroić górne gałązki swojej jodełki. Jak widać pomysłowość małżonków nie zna granic.

Choinka Ewy Chodakowskiej jest śliczna, ale przede wszystkim jeszcze nikt nie ubierał swojego drzewka, siedząc na karku własnego małżonka.

Zobaczcie jaki szał.

Gwiazdy na gali Szlachetna Paczka 2018: Małogrzata Rozenek, Dorota Gardias, Kasia Glinka, Halina Mlynkova

Anna Lewandowska w nowej fryzurze na wielkim otwarciu sklepu Huawei w Warszawie! Takiej ambasadorki mogą pozazdrościć wszystkie sieci komórkowe!

Poznaliśmy wszystkie kompleksy Ewy Chodakowskiej


Choinka Ewy Chodakowskiej i jej męża

Choinka Ewy Chodakowskiej i jej męża

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - święta gwiazd 2017

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis - święta gwiazd 2017

Ewa Chodakowska – Serce nie sługa, premiera filmu

Ewa Chodakowska – Serce nie sługa, premiera filmu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×