Esmeralda Godlewska wsadziła kij w mrowisko komentarzem ws. TK. „Pie*rzyć Wasz protest”. Reakcja jej sióstr była natychmiastowa

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska zdradziła swoje stanowisko w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji. Co napisała? Jak zareagowali internauci? 

Esmeralda Godlewska pierwsze kroki w show-biznesie stawiała u boku siostry, Małgorzaty. Panie zaistniały dzięki wykonaniu jeden z kolęd, a ich śpiew był daleki od ideału. Siostry poszły jednak za ciosem. Zaczęły publikować kolejne piosenki, koncertowały w wielu miejscach, pojawiały się w telewizji.

Esmeralda Godlewska o wyroku TK. Co na to jej siostry?

Gdy duet się rozpadł, Małgorzata nadal próbuje swoich sił w muzyce, Esmeralda skupia się wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej, o czym informuje internautów. Na Instagramie nie tylko pokazuje efekty swojej pracy, ale wypowiada się na wybrane przez siebie tematy. W momencie, w którym wiele kobiet protestuje przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnemu w sprawie aborcji, Godlewska podzieliła się swoją opinią.

Esmeralda dodała obrazek, w którym zawarto krótki komunikat przeciwko aktualnym protestom. Nie brakuje w nim niecenzuralnych słów:

Pie*rzyć Wasz protest. Zabijasz świadomie — małego człowieka, któremu nawet nie przypisujesz ludzkich nazw. Z kolei nazywasz to zygotą, embrionem, zarodkiem… a co z wiarą chrześcijańską? Co z duszą tego maleństwa? Ty masz krew na rękach kobieto.

W opisie podkreśla, że w jej ocenie to Bóg powinien decydować o ewentualnej śmierci dziecka, nie jego matka:

Co z jego duszą, nawet gdyby żył zaledwie kilka godzin po porodzie…miał szanse wziąć chociaż jeden maleńki oddech.. nawet ten ostatni ….to Bóg powinien decydować o tym kogo zabiera, a nie kobieta, która wstydzi się wychować kalekie dziecko bądź urodzić je martwe. Ty nie dajesz życia — Ty zabierasz te życie. To absurd. Nie jesteś Bogiem. Robiąc to masz krew na rękach własnego dziecka.

Esmeralda Godlewska o proteście kobiet

Esmeralda Godlewska o proteście kobiet

Wpis Godlewskiej wywołał burzę w komentarzach. Część internautów pisze, że popiera jej zdanie, kolejna, że się myli:

  • Nie narzucaj swojego zdania innym, chcemy mieć wybór.
  • Piszesz to żeby wywołać wokół siebie kolejny szum. Nie ważne co ważne, że mówią.
  • Popieram, zgadzam się z Twoim postem.
  • Dobra ale o co ta spina. To jest jej zdanie. Nie może go wyrazić? Wasza racja jest ważniejsza niż jej? Do tego nie ma jeszcze takiego prawa. Poczytajcie najpierw trochę co o tym pisze RPO.
  • Nie wiem, czy wiesz, ale chyba nie, że nie każdy jest wierzący.

Chociaż Esmeralda jest zadowolona z wyroku, który wydał Trybunał Konstytucyjny, jej siostry są innego zdania. Małgorzata i Magdalena w swoich mediach społecznościowych dodały grafiki, którymi popierają protest kobiet.


Esmeralda Godlewska o proteście kobiet

Esmeralda Godlewska o proteście kobiet

Magdalena Godlewska o wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Magdalena Godlewska o wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Małgorzata Godlewska o wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Małgorzata Godlewska o wyroku Trybunału Konstytucyjnego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×