NewsyPrzerażające! Esmeralda Godlewska otarła się o śmierć!

Przerażające! Esmeralda Godlewska otarła się o śmierć!

Esmeralda Godlewska miała wypadek
Esmeralda Godlewska miała wypadek
Kuba Górski
18.01.2018 12:59, aktualizacja: 18.01.2018 14:19

Esmeralda Godlewska przeżyła prawdziwe chwile grozy. Celebrytka przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że uległa poważnemu wypadkowi i otarła się o śmierć. W długim wywodzie, gwiazda Instagrama wyznała, że niebezpieczny incydent mógł mieć tragiczny finał. Wypadek skłonił Godlewską również do przewartościowania swojego życia oraz docenienia każdej chwili, jaka jest jej dana w tym momencie.

Dziś .. udając zewnętrzne szczęście , taki wiecie przybierające postać .. udawanego uśmiechu na twarzy w tak na prawdę smutnej duszy , której prawdziwa radość została schowana gdzieś głęboko w nas... z powodu każdej rysy którą maluje nam czas , zdarzenia , ludzie ... w samym środku serca ,rozdzierający je na milion małych kawałków .. przestałam czuć . Czuć cokolwiek do drugiego człowieka , miłość , empatia, zazdrość ... to były mi kompletnie obce uczucia .. Dzisiejsze otarcie się o smierć, uświadomiło mnie aby zawsze cieszyć się chwila obecna , nie zamartwiają się przeszłością bądź co ważniejsze przyszłością ... bo nigdy nie mamy pewności czy nadejdzie . Ja wbrew zaistniałej sytuacji , czyli straceniu kontroli nad pojazdem , lekka jazda figurowo- powietrzna na lodzie , dalej jestem , dalej mam szanse żyć . Widocznie mam nadal misje do spełnienia na ziemi .. Dziękuje .? pamietajmy aby doceniać każdy moment ... - czytamy na profilu gwiazdy (pisownia oryginalna).

Niestety, mimo smutnej informacji, jaką Esmeralda podzieliła się ze swoimi obserwatorami, internauci niezbyt przychylnie podeszli do jej wywodu. Od razu posypała się lawina negatywnych komentarzy, które uderzały w celebrytkę.

  • Nie było tak tragicznie skoro pomyślałaś o tym aby wyjąć telefon i zdjęcia porobić. Zdrowia życzę
  • Jak mialam wypadek to nie «chwalilam» sie tym w necie ..
  • Wiem co to znaczy mieć wypadek samochodowy ...i napewno człowiek nie myśli o tym zeby dodac to na instagram
  • Jak juz nikogo cycki nie jarają to trzeba pokazywac swoje tragedię w życiu ?? - czytamy.

Myślicie, że Esmeralda Godlewska zasłużyła na taką ostrą reakcję fanów?

Esmeralda Godlewska miała wypadek
Esmeralda Godlewska miała wypadek
Esmeralda Godlewska w Pytaniu na śniadanie
Esmeralda Godlewska w Pytaniu na śniadanie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także