Esmeralda Godlewska przyłapana na kradzieży. Najadła się wstydu na cały kraj

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska najadła się wstydu, kiedy wydało się, że dokonała bezczelnej kradzieży. Co przywłaszczyła i dlaczego?

Esmeralda Godlewska zyskała popularność dzięki niezbyt udanym popisom wokalnym w duecie ze swoją siostrą, Małgorzatą. Stała się jedną z najbardziej znanych celebrytek. Aktywnie działa na Instagramie, gdzie pokazuje swoje życie.

Początkowo karierę rozwijała wraz ze wspomnianą już Małgorzatą. To z nią nagrywała piosenki, a nawet dawała koncerty i występowała w telewizji. Jednak obecnie każda postanowiła pójść własna drogą. Esmeralda, zamiast na śpiewie, skupiła się na walkach w klatce w formule MMA.

Wystąpiła w Fame MMA, gdzie na ringu walczyła z Martą Linkiewicz i Ewel0ną. Niestety obie walki przegrała.

Esmeralda Godlewska ukradła zdjęcie. Dlaczego?

Ostatnio o Esmeraldzie odrobinę ucichło. A tu nagle bomba. Celebrytka opublikowała zdjęcie trzech czarnych walizek z adnotacją, że wybiera się do Dubaju. Poleci tam z przyjacielem i nie może się doczekać. Szybko okazało się, że fotografia została ukradziona z innego profilu.

Dubaj, nadchodzimy – napisała.

A fotografia walizek? Zobaczcie sami. Poniżej Instagram, z którego pochodzi zdjęcie z Instastory Esmeraldy.

Niezrażona zdemaskowaniem Godlewska, dalej na swoim profilu publikuje zdjęcia z podróży. Z tym, że obserwujący już mają wątpliwości, czy to też nie są przywłaszczone sobie przez nią fotki.

Esmeralda najwyraźniej jest zachwycona destynacją, bo delektuje się odpoczynkiem i nie przejmuje się tym, że została przyłapana. Hejt jej nie grozi, bo od dłuższego czasu ma wyłączoną możliwość komentowania jej postów.

View this post on Instagram

I am in love!

A post shared by Esmeralda Moničaa (@esmeralda_godlewska) on

Jak się bawi Esmeralda Godlewska z przyjacielem? Zdjęcia w naszej galerii.

Zobacz także: Esmeralda Godlewska rozpuściła kwas w ustach i pokazała naturalne piękno: „Takie maciupeńkie”. Szybko pożałowała metamorfozy


Esmeralda Godlewska - ukradziona fotografia

Esmeralda Godlewska - ukradziona fotografia

Esmeralda Godlewska w Dubaju

Esmeralda Godlewska w Dubaju

Esmeralda Godlewska w Dubaju

Esmeralda Godlewska w Dubaju

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×