NewsyEsmeralda Godlewska pokazała ciążowy brzuszek! Tak ślicznej sesji nie miała nawet Ania Wendzikowska!

Esmeralda Godlewska pokazała ciążowy brzuszek! Tak ślicznej sesji nie miała nawet Ania Wendzikowska!

Esmeralda Godlewska bez makijażu
Esmeralda Godlewska bez makijażu
Tila Nowak

15.07.2019 15:51

Esmeralda Godlewska cały czas podtrzymuje gorącą atmosferę wokół siebie. Na gorącą prośbę jednego z internautów opublikowała na Instagramie zdjęcie z czasów, kiedy nosiła w brzuszku swoje maleństwo. Celebrytka po ciąży nie zniknęła z życia publicznego i wciąż jest gotowa na realizację nowych pomysłów, które pojawiają się w jej głowie. Ostatnio wzięła udział w walce z Martą Linkiewicz podczas Fame MMA. Mimo że przegrała pojedynek w klatce, to nie przejęła się tym za bardzo i w dalszym ciągu wykorzystuje swoją popularność. Dla jedynych jest pośmiewiskiem i karykaturą kobiety, a inni są w niej wręcz zakochani.

Instagram daje gwiazdom wielkie możliwości zaistnienia w Internecie i z każdą aktualizacją tej aplikacji możemy znaleźć nowe funkcje. Jedną z nich jest możliwość zadawania pytań na Instastories. Sympatyk Esmeraldy nie mógł zmarnować tej szansy i postanowił trafić w sedno:

Pokażesz swoje zdjęcie, gdy byłaś w ciąży? – zapytał.

Na odpowiedź celebrytki nie musieliśmy długo czekać. Gwiazda pochwaliła się okrągłym brzuszkiem, na którym dumnie obejmuje swoje krągłości. Fotografia przedstawia modelkę siedzącą na pikowanej kanapie w bardzo seksownej bieliźnie. Oczywiście Godlewska musiała wykorzystać wszystkie swoje atuty, które są wabikiem na mężczyzn. Na fotografii możemy zobaczyć jej okazały biust oraz pełne usta.

Myślicie, że taka sesja zdjęciowa to dobry pomysł na uwiecznienie wspomnień?

Esmeralda Godlewska, fot. Instagram
Esmeralda Godlewska, fot. Instagram
Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę
Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także