NewsyEsmeralda Godlewska pokazała zdjęcia, na których ciężko ją rozpoznać. Tak zaszalała w programie graficznym, że straciła palec

Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcia, na których ciężko ją rozpoznać. Tak zaszalała w programie graficznym, że straciła palec

Esmeralda Godlewska
Esmeralda Godlewska
Krystyna Miśkiewicz

22.09.2021 10:00, aktual.: 22.09.2021 16:23

Esmeralda Godlewska to jedna z najsłynniejszych polskich celebrytek. Zasłynęła w branży dzięki swojemu wątpliwemu talentowi muzycznemu. Razem z siostrą Małgorzatą zaczęły nagrywać covery hitów. Nagrania razem z własnymi teledyskami udostępniały w sieci, czym wywołały uśmiech na twarzy wielu internautów, którzy od tamtej pory podglądają życie sióstr Godlewskich.

Esmeralda (jej prawdziwe imię to Monika) od momentu, gdy tylko weszła do świata show-biznesu, wzbudzała kontrowersje. Nie ukrywała, że poddała się operacjom plastycznym i chętnie eksponowała swoje wdzięki w odważnych sesjach.

Dzięki sławie, jaką udało jej się zyskać, zaczęła regularnie pojawiać się w mediach. Ogromna grupa fanów obserwowała profil celebrytki i śledziła jej kolejne poczynania. Ostatnio w życiu Godlewskiej wydarzyło się wiele złego. Nagle zaczęła zdradzać na Instagramie rodzinne sekrety i oczerniać swoją siostrę Małgorzatę. Wyznała między innymi, że ta trudni się prostytucją, co zostało ostatecznie zdementowane.

Esmeralda Godlewska przesadziła z przeróbką zdjęć

Esmeralda jakiś czas temu zmroziła krew w żyłach, podając informację o swojej śmierci. Na profilu, który prowadzi, opublikowała własny nekrolog. Dodała czarno-białe zdjęcie, a pod nim poinformowała, że nie żyje. Jedna z jej sióstr zaniepokojona tym, co zobaczyła w sieci, wezwała na miejsce policję, która ustaliła, że Monika jest cała i zdrowa.

Po tym incydencie celebrytka na jakiś czas zniknęła z social mediów, pozostając pod opieką psychiatry. Teraz Esmeralda znowu jest aktywna w sieci i regularnie publikuje swoje kolejne zdjęcia. Wiadomo, że w ostatnim czasie jej sylwetka mocno się zmieniła. Postanowiła ona jednak posłużyć się programem graficznym, by nieco udoskonalić swój wizerunek. Trzeba przyznać, że na ostatnich kadrach wręcz ciężko ją rozpoznać.

Każdy w życiu popełnia błędy ale to nie znaczy, że musi płacić za nie do końca życia.Czasami dobrzy ludzie, dokonują złych wyborów.To nie znaczy, że są źli...To znaczy, że są ludźmi...  - napisała pod zdjęciem.

Celebrytka bardzo mocno wygładziła twarz – i do tego stopnia przerobiła kadr, że nawet jej dłonie nie wyglądają naturalnie. Jeden z jej palców prawie zniknął. O dziwo pod postem znalazło się mnóstwo komplementów i słów podziwu dla celebrytki. Widać, że ma ona grono oddanych fanów, którzy popierają ją w każdej kwestii.

  • Esmeralda Godlewska w Pytaniu na śniadanie
  • Esmeralda Godlewska
  • Esmeralda Godlewska na temat swojego ciała
  • Esmeralda Godlewska reaguje na słowa siostry
  • Esmeralda Godlewska bez makijażu
  • Esmeralda Godlewska, fot. Instagram
  • Esmeralda Godlewska
  • Esmeralda Godlewska z synkiem
  • Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej siostra była prostytutka
  • Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę
[1/10] Esmeralda Godlewska w Pytaniu na śniadanie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także