Szukaj

Nastoletni Emmanuel Macron napisał powieść erotyczną? Zakochany do nieprzytomności opisał ognisty romans z Brigitte!

Emmanuel Macron napisał powieść erotyczną

Emmanuel Macron napisał powieść erotyczną

Emmanuel Macron napisał powieść erotyczną z Brigitte Macron w roli głównej

Najnowsza książka o życiu Brigitte Macron, Brigitte Macron, l’affranchie (Brigitte Macron, wyzwolona – przyp. red) rzuca światło na nieznane dotąd szczegóły młodej Pierwszej Damy Francji i pokazuje ją w sposób dotąd nieznany. Francuzka nigdy dotąd nie była tak bliska i tak obnażona ze swoich sekretów jak w nowej biografii, ale to i tak nic w porównaniu z pikantnymi szczegółami, które znajdują się na jej kartach.

Jak się okazuje, młody Emmanuel Macron tak płonął z miłości do swojej nauczycielki, że już za młodu próbował dać upust swoim uczuciom. Jak głosiły już od dawna szeptane we Francji plotki, Macron miał nawet napisać powieść erotyczną na początku swojego romansu ze starszą kobietą, dokładnie opisując w niej ich spotkania, emocje i igraszki. Książka skupia się przede wszystkim na Brigitte, która uczyła go na długo przed tym jak została jego żoną. Literackie zapędy prezydenta Francji zostały już nieźle udokumentowane, ale dopiero w nowej biografii jego małżonki mają podobno pojawiać się dowody na istnienie owego „dzieła”.

Jak donosi Telegraph, sekrety prezydenckiej pary wydała sąsiadka, Maelle Brun, którą młody Emmanuel poprosił o przepisanie swojej powieści:

Znałam go z widzenia, z sąsiedztwa. Pewnego dnia przyszedł i poprosił, żebym przepisała 300 stron jego powieści. To była odważna książka, trochę pikantna. Imiona oczywiście zostały przez niego zmienione. Myślę, że próbował w ten sposób wyrazić co czuje – wyznała kobieta

Myślicie, że jakiemuś wydawcy uda się kiedyś dostać w swoje ręce to dzieło? Bez wątpienia zostałoby bestsellerem!

Brigitte Macron wpadła jak śliwka w kompot pod samym Pałacem Elizejskim! Chyba myślała, że nikt tego nie zauważy!

64-letnia Brigitte Macron jak blogerka modowa na ważnym spotkaniu. Pierwsza dama Francji odjęła sobie lat stylizacją

64-letnia Brigitte Macron w lateksie! Wystroiła się do Chin jak na Fashion Week! Chce być bardziej stylowa od Melanii Trump?


Brigitte Macron i Emmanuel Macron w Chinach

Brigitte Macron i Emmanuel Macron w Chinach

Brigitte Macron na spotkaniu z Ermine Erdogan w Pałacu Elizejskim

Brigitte Macron na spotkaniu z Ermine Erdogan w Pałacu Elizejskim

Emmanuel Macron na nartach

Emmanuel Macron na nartach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×