Szukaj

Seksowna Edyta Pazura w zabójczej mini zaszalała na urodzinach Roberta Lewandowskiego! Zobaczcie jaką miała sukienkę!

Edyta Pazura po porodzie

Edyta Pazura jak Miss Polski na urodzinach Roberta Lewandowskiego

Edyta Pazura niedawno trzeci raz została mamą. Przypomnijmy, że śliczna córeczka Edyty Pazury i Cezarego Pazury, otrzymała na imię Rita. Edyta jest zatem obecnie cudowną mamą trójki dzieci, doskonale godzi życie zawodowe z macierzyństwem, przy tym wszystkim nie zapomina również o swoich fanach. Celebrytka regularnie wkleja na swój profil piękne fotki z życia prywatnego, okraszając je często zabawnymi komentarzami.

Ostatnio piękna żona gwiazdora filmowego, pochwaliła się wyjściem na urodziny Roberta Lewandowskiego. Jak wiadomo Cezary od dawna jest kibicem piłki nożnej, zatem zaprzyjaźnił się z Robertem. Dzięki temu małżonkowie mieli zaszczyt bawić się wśród licznie zgromadzonych gwiazd, na luksusowym przyjęciu urodzinowym Lewego. Przypomnijmy także, że urodziny Roberta odbyły się w sobotę wieczorem, w jednej z warszawskich restauracji.

Edytka Pazura, przed samym wyjściem na party, pochwaliła się internautom swoją szałową kreacją, w której udała się na spotkanie z jubilatem. Tym razem Edyta postawiła na zmysłowy młodzieńczy look, miała na sobie bowiem seksowną czarną mini z falbanką od Violi Piekut. Wyglądała w niej cudnie!

Czasami trzeba wskoczyć w małą czarną  – napisała Edyta

 

Zobaczcie jak pięknie wyglądała!

 

Od porodu minęło 7 tygodni, a Edyta Pazura już chwali się brzuchem w kusym bikini! Fani przecierają oczy z niedowierzaniem

 

Rodzinę Edyty Pazury dotknęła okropna tragedia. Zrozpaczona gwiazda podzieliła się wstrząsającym wyznaniem. „Jak tak można?!”

Edyta Pazura pokazała niesamowitą fotkę swojej miesięcznej córeczki Rity! Szałowe włosy niemowlaka zrobiły furorę w internecie!

 

 

 

 


Czy Edyta Pazura ma dobry gust?

×