Żona Cezarego Pazury w krótkim czasie stała się tak samo popularna jak jej mąż. Zaczęła w bardzo aktywny sposób prowadzić swoje konto na Instagramie, gdzie pokazuje, jak wygląda jej życie u boku męża i gromadki dzieci.
Edyta Pazura zaczyna świąteczne przygotowania. Pokazała piękne ozdoby
Edyta wiele razy udowodniła, że ma smykałkę do dekoracji wnętrz. Dowodem na to jest pięknie urządzony dom, w którym mieszka razem z mężem i dziećmi. Sama zadbała w nim o każdy szczegół, a obserwatorzy gwiazdy za każdym razem zachwycają się najdrobniejszymi szczegółami widocznymi na zdjęciach. Wszystko zorganizowała bowiem w bardzo nowoczesny, a zarazem przytulny sposób. Święta Bożego Narodzenia, to czas kiedy żona aktora po raz kolejny może dać upust swojej kreatywności.
Dodała ona na Instagramie kadry, na których możemy zobaczyć, że zajęła się już pięknymi dekoracjami. Chociaż jak sama twierdzi, jest mocno spóźniona z przystrajaniem domu, to na kuchennym stole już znalazła się sporych rozmiarów Gwiazda Betlejemska. Na kolejnych zdjęciach możemy zobaczyć także ozdobione wianki z igliwia, które zapewne zawisną na drzwiach domu. Wykonała je samodzielnie.
Fani byli zachwyceni umiejętnościami Edyty, a wykonane przez nią świąteczne wianki zrobiły na nich ogromne wrażenie.
- Jejuuu te wianki to SZTOS. Cieszą oko, CUDNE.
- Przepiękne... Może to byłby dobry pomysł ma biznes? Talent masz.
- Wieńce są piękne.
- Wianki to mistrzostwo. Zdolnosci też gratuluję, ale przede wszystkim dobrej logistyki i organizacji.
- Wow, ale piękne wieńce.
Trzeba przyznać, że Edyta ma niebywały talent. Myślicie podobnie jak jej fani, że produkcja ozdób świątecznych byłaby dla niej dobrym pomysłem na biznes?