Edyta Pazura pokazała łazienkę. Piękne kafle, ale to wanna to prawdziwy sztos!

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura pokazała łazienkę podczas przygotowywania kąpieli dla córeczki. Wnętrze robi ogromne wrażenie. Jak je urządziła?

Edyta Pazura jest nie tylko żoną Cezarego, ale również jego menadżerką. Od kilku lat pełni tę funkcję, ale sama przyznała, nie takiej kariery zawodowej chciała.

Jakieś 6 lat temu przyszłam do niego i poprosiłam o angaż. Pamiętam to dobrze: „Przyjmij mnie, a zobaczysz, że będę najlepszym agentem. Nie wiem, jak to się robi, ale szybko się nauczę”. Dostałam rok próby i tak jakoś poszło, chociaż zawsze po studiach widziałam się w jakiejś korpo. Marzył mi się identyfikator na kolorowej smyczy, poranna kawa ze Starbucks’a i imprezy integracyjne w zamian za najlepsze wykonanie planu rocznego (najlepiej na innym kontynencie)[…] – mówiła.

Ambitna kobieta z powodzeniem prowadzi również swoje biznesy m.in.: firmę odzieżową oraz własną markę biżuterii. Pochwaliła się też, że właśnie otworzyła przewód doktorski. Dumą zapewne napawa ja także to, że to ona urządziła swojej rodzinie wspaniałe miejsce do życia. Dom Pazurów robi wrażenie.

Uwagę przyciąga jasna i nowocześnie urządzona kuchnia z ciekawą mozaiką na podłodze oraz kuchenka w stylu vintage. W obszernym salonie jest miejsce na jadalnię, kominek i kącik telewizyjny. Na ścianach i półkach znajdziemy sporo ciekawych dodatków i ozdobników. Wrażenie robi gabinet do pracy z bardzo oryginalnym i kosztownym sekretarzykiem. Pokoje dziecięce urządzone są z wielką dbałością o szczegóły na piętrze domu. Nie brakuje też cudnego tarasu i ogrodu.

W sobotę z kolei Edyta pokazała łazienkę.

Jak Edyta Pazura urządziła łazienkę?

Na Instagramie Edyty Pazury jest cały przegląd wnętrz jej domu. W sobotę pokazała łazienkę. Przygotowywała kąpiel dla córki, a my możemy zobaczyć, jak wygląda wnętrze. W pomieszczeniu jest duże okno. W oczy rzucają się piękne czarno białe kafle we wzory nawiązujące do orientu. Jednak największą gwiazdą jest wanna. Wolnostojąca, duża, zapewne bardzo wygodna.

Zajrzyjcie do naszej galerii, tam znajdziecie zdjęcia z domu Pazurów.


Edyta Pazura pokazała łazienkę

Edyta Pazura pokazała łazienkę

Edyta Pazura pokazała przygotowania do premiery

Edyta Pazura pokazała przygotowania do premiery

Edyta Pazura z dziećmi

Edyta Pazura z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×