TYLU braci ma Edyta Pazura: „Są dużo starsi”. Czy ktoś o tym wiedział? To bardzo wpłynęło na jej dzieciństwo

Edyta Pazura o rodzeństwie

Edyta Pazura o rodzeństwie

Edyta Pazura, odpowiadając na pytania fanów na Instagramie, zdradziła, ile ma rodzeństwa. Co napisała żona Cezarego Pazury?

Cezary Pazura przez lata obecności na scenach i na ekranie zapracował na miano jednego z najpopularniejszych polskich aktorów. Jego żona Edyta Pazura jest menedżerką, influnecerką i blogerką. Mieszkają w pięknym domu poza Warszawą, który pieczołowicie urządziła małżonka aktora.

Pazurowie szybko zdecydowali się na powiększenie rodziny. Tuż po ślubie na świat przyszła ich córeczka Amelia, która ma już 13 lat. Kolejna pociecha pary to Antoni, który urodził się w 2012 roku. Najmłodsza jest Rita, która ma zaledwie 4 lata.

Edyta nie ukrywa, że rodzina jest dla niej priorytetem, a wpisy na Instagramie świadczą, że macierzyństwu i budowaniu ciepłego domu oddała się całkowicie. Zależy jej na dobrych relacjach z potomstwem, ale także między dziećmi. A jak to było u niej? Czy ma rodzeństwo?

Edyta Pazura o rodzeństwie

Edyta Pazura często wchodzi na Instagramie w iterację z fanami, dzięki czemu pozostaje z nimi w świetnym kontakcie. W sobotę ponownie odpowiadała na pytania internautów. Jedne z nich zapytał ją, czy ma rodzeństwo. Celebrytka chętnie odpowiedziała, że owszem, ma trzech dużo starszych braci.

Edyta Pazura o rodzeństwie

Edyta Pazura o rodzeństwie

Wcześniej w jednym z wpisów zdradziła nieco więcej na temat swoich najbliższych.

Zawsze marzyła mi się siostra… Za to mam trzech starszych braci. Pamiętam, jak najstarszy kupował mi bajki na VCD, które można było dostać tylko o 5.00 rano na giełdzie. Grzegorz (ten średni) w czasie swojego medycznego stażu w USA wysyłał mi dolary w kopercie. Mogłam sobie je zatrzymać pod warunkiem, że w kopercie zwrotnej opisałam dokładny życiorys delikwenta, którego wizerunek widniał na zielonym banknocie, czyli musiałam zaiwaniać do osiedlowej biblioteki. Najmłodszy brat był najbardziej upierdliwy, bo nigdy nie pozwalał mi dotykać swoich rzeczy i wszystko zamykał na kłódki. Trochę razem przeszliśmy, a w sumie byłam rozpieszczana razy trzy. Bardzo się wszyscy kochamy, wspieramy i przede wszystkim szanujemy. Wierzę w to, że moje dzieci również pójdą tą drogą – pisała.

Wyznała także, że była potrójnie rozpieszczana i do tej pory utrzymuje świetne relacje z rodzeństwem. Nie ukrywa też, że marzy o tym, by jej własne dzieci również żyły w zgodzie i wspierały się w przyszłości.


Edyta Pazura o rodzeństwie

Edyta Pazura o rodzeństwie

Edyta Pazura ma rude włosy

Edyta Pazura ma rude włosy

Edyta Pazura ma rude włosy

Edyta Pazura ma rude włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×