NewsyEdyta Pazura nigdy sobie z tym nie poradziła. Szczere wyznanie gwiazdy. "Bardzo płaczę"

Edyta Pazura nigdy sobie z tym nie poradziła. Szczere wyznanie gwiazdy. "Bardzo płaczę"

Edyta Pazura, Cezary Pazura
Edyta Pazura, Cezary Pazura
13.01.2024 21:54

Edyta Pazura niemal 15 lat temu wyszła za Cezarego Pazurę. Choć na początku niewiele osób dawało szansę temu związkowi, głównie dlatego, że między małżonkami jest duża różnica wieku, oni udowadniają, że łączy ich prawdziwa miłość. Para wspólnie wychowuje troje dzieci.

Edyta Pazura jest przedsiębiorczą kobietą

Edyta nie jest jedynie żoną swojego męża. Stara się być influencerką. Wypuszcza i sprzedaje własną linię perfum. Na swoim Instagramie prowadzi też cykl o ciekawostkach historycznych.

Edyta Pazura zbudowała wokół siebie sporą społeczność fanów i jest z nimi w stałym kontakcie. Właśnie zorganizowała serię pytań i odpowiedzi. Niektóre pytania były bardzo osobiste, ale celebrytka i tak zdecydowała się na nie odpowiedzieć.

Tęsknota Edyty Pazury

Okazuje się, że choć Edyta jest już od dawna dorosła, ma własną rodzinę i wychowuje swoje dzieci, nie poradziła sobie z jednym tematem. Fanka spytała ją, jak przeszła do porządku dziennego nad tęsknotą za rodzicami. Odpowiedź gwiazdy może zaskakiwać.

Wiecie, że zawsze jestem szczera, więc moja odpowiedź brzmi: nigdy nie poradziłam sobie z tęsknotą za rodzicami... Do dzisiaj jak wyjeżdżają ode mnie z Warszawy, to bardzo płaczę i mam dzień z głowy. Jestem silnie z nimi związana, chętnie chciałabym mieć ich przy sobie, ale jest to niemożliwe - wyznała.

Okazuje się, że Edyta Pazura jest bardzo mocno związana z rodzicami i emocjonalnie podchodzi nawet do krótkich rozstań z nimi. Spodziewaliście się tego?

Obraz
Edyta Pazura
Edyta Pazura
Edyta Pazura
Edyta Pazura
Edyta Pazura pochwaliła się kuchnią (fot. Instagram)
Edyta Pazura pochwaliła się kuchnią (fot. Instagram)
Edyta Pazura pokazała dom
Edyta Pazura pokazała dom
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także