Edyta Olszówka oceniła późne macierzyństwo Barbary Sienkiewicz

Edyta Olszówka oceniła Barbarę Sienkiewicz

Edyta Olszówka skomentowała najstarszą matkę w Polsce – Barbarę Sienkiewicz. To kolejna osoba ze świata show-biznesu, która oceniła jej późne macierzyństwo. Magda Gessler nie była tak łagodna dla 60-letniej aktorki jak Edyta.

Zobacz: Magda Gessler krytykuje Barbarę Sienkiewicz. Nie ma najlepszego zdania o późnym macierzyństwie

W jednym aspekcie całej tej sprawy Edyta i Magda się zgadzają – obie zadają sobie pytanie o egoizm matki i jej nieodpowiedzialność. Istnieje większe prawdopodobieństwo, że szybciej osieroci dzieci niż statystyczna matka w Polsce.

Trudno jest mi komentować cudze życie, cudze poglądy, cudzy system wartości. Myślę, że jak jest bardzo szczęśliwa i tego bardzo chciała, to cudownie że tak się zdarzyło. Jest pytanie, czy to nie jest zbyt nieodpowiedzialne i zbyt egoistyczne, ale też nie mnie to oceniać. Czasami są dzieci, które w ogóle nie mają szansy na poznanie rodziców. Czasami są dzieci, które tracą rodziców za wcześnie. Jeśli jest ta miłość, to nie mam pytań – powiedziała Edyta Olszówka w rozmowie z Super Expressem

60-letnia aktorka mieszka w skromnych warunkach, ma do dyspozycji jeden pokój, a mieszkanie dzieli ze starszą i schorowaną matką. Ma tylko 1000 zł emerytury, a jednak zdecydowała się na urodzenie bliźniaków. Nie ma żadnego kontaktu z ojcem dziecka. Cały czas stara się o dodatek do emerytury w wysokości 500 zł.

Zobacz: Pierwsze zdjęcia Barbary Sienkiewicz z bliźniakami


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×