Gdy gwiazdy pozują w bikini, Edyta Górniak publikuje inne zdjęcie z wakacji. Takiej fotki z plaży nie pokazał nikt! [INSTAGRAM]

edyta górniak wakacje 2016 usa

edyta górniak wakacje 2016 usa

Edyta Górniak na wakacjach w USA z różańcem

Każdemu po pracy należy się odpoczynek. A lato jest stworzone do dalszych i bliższych podróży, dzięki którym można się zregenerować.

Po zakończeniu trasy koncertowej Love2Love, a także przygotowaniach do udziału w preselekcjach na Eurowizję 2016, Edyta Górniak zafundowała sobie urlop. I to w nie byle jakim miejscu. Za cel wakacyjnej wyprawy obrała słoneczne rejony Stanów Zjednoczonych.

Do USA artystka nie pojechała sama, ale z synem. Jak można sądzić po fotkach, które Edyta zamieszcza na Instagramie, Allan Krupa świetnie się odnalazł w amerykańskiej rzeczywistości. Spaceruje w towarzystwie mamy, podziwia piękne krajobrazy, a ponadto korzysta z miejscowych atrakcji, np. jeździ na deskorolce. Z uwagi na wakacyjny luz, Edyta pozwala mu nawet na clubbing. 🙂

Naszą uwagę przykuło jednak zdjęcie, które nie do końca jest typowo wakacyjne. Edyta pokazuje na nim różaniec na tle plaży.

Moje serce należy do ciebie #ufamtobie – podpisała fotkę Edyta.

Fani są zachwyceni.

„Piękne, wymowne zdjęcie„, „Podoba mi się u niej to, że mając wspaniałego syna, będąc gwiazdą, nie zapomina o swojej wierze i nie wstydzi się jej” – czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Wakacje 2016 – tak spędzają je gwiazdy

Edyta Górniak otwarcie mówi o swojej wierze. Takim zdjęciem podzieliła się z fanami na Instagramie

Edyta Górniak otwarcie mówi o swojej wierze. Takim zdjęciem podzieliła się z fanami na Instagramie

Edyta Górniak na wakacjach w Stanach Zjednoczonych

Edyta Górniak na wakacjach w Stanach Zjednoczonych


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×