NewsyAllan Krupa w końcu pokazał dziewczynę. Edyta Górniak nie pozostawiła tego bez reakcji

Allan Krupa w końcu pokazał dziewczynę. Edyta Górniak nie pozostawiła tego bez reakcji

Allan Krupa i Edyta Górniak
Allan Krupa i Edyta Górniak
Elwira Szczepańska
11.09.2022 23:30, aktualizacja: 12.09.2022 00:09

Edyta Górniak w 2005 roku wzięła ślub z Dariuszem Krupą, rok po narodzinach ich syna, Allana. Cztery lata później ogłosiła separację. Zwolniła także ojca swojego dziecka z funkcji menadżera. W 2010 roku wzięli rozwód i zrobili to bez zbędnego szumu medialnego.

Ostatecznie sama wychowała Allana, który skończył już 18 lat. Nastolatek również wkroczył do świata show-biznesu. Jego sławna mama pomogła mu w wydaniu debiutanckiego singla i teledysku. Nie jest tajemnicą, że mają ze sobą bliskie relacje i wspierają na każdym kroku. To ona była dla niego matką i ojcem. W Co za tydzień zdradził, jakie ma relacje z tatą:

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał o powiedział.

Obecnie Allan skupia się na karierze, a niedawno okazało się, że jest zakochany.

Allan Krupa pokazał zdjęcie z dziewczyną

Allan od małego jest przyzwyczajony do życia w blasku fleszy. Bez problemu odnalazł się w świecie show-biznesu, gdy nagrał swój pierwszy singiel. Nastolatek od dawna pozuje do sesji fotograficznych, udziela wywiadów i jest obiektem zainteresowania mediów. Ku uciesze osób, które go obserwują, chętnie odpowiadał ostatnio na pytania od fanów. Okazało się, że jego serce jakiś czas temu mocniej zabiło dla Eweliny Lisowskiej.

Jednak młodzieńcza miłość to już przeszłość. 18-latek opublikował niedawno w sieci zdjęcie, na którym całuje tajemniczą blondynkę. Okazuje się, że Allan jest zakochany. W niedzielę na Instagramie pojawiło się kolejne ujęcie z dziewczyną.

Pod postem zaroiło się od komplementów i życzeń miłości. Edyta Górniak także nie pozostawiła postu bez reakcji, pozostawiając serduszko.

Edyta Górniak narzeka na to, że Allan dalej pali
Edyta Górniak narzeka na to, że Allan dalej pali
Allan Krupa
Allan Krupa
Allan Krupa z dziewczyną
Allan Krupa z dziewczyną
Allan Krupa z dziewczyną
Allan Krupa z dziewczyną
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także