NewsyAllan Krupa wrócił na Instagram i od razu dodał całą serię zdjęć. Pokazał wszystko - od wakacji i koncertów Edyty po urodziny siostry Lei [GALERIA]

Allan Krupa wrócił na Instagram i od razu dodał całą serię zdjęć. Pokazał wszystko - od wakacji i koncertów Edyty po urodziny siostry Lei [GALERIA]

Allan Krupa Instagram
Allan Krupa Instagram
Karol

21.10.2015 13:00, aktual.: 21.10.2015 17:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co nowego słychać u Allana Krupy? 11-latek wrócił na Instagram i swój profil uzupełnił całą serią zdjęć. Zaledwie w ciągu dwóch godzin syn Edyty Górniak streścił to, co działo się w jego życiu w ostatnich miesiącach. Od wakacji - po wczesną jesień.

Allan pochwalił się zdjęciami z wakacji u dziadków, koncertów Edyty Górniak w ramach trasy Love2Love i fotką z urodzin przyrodniej siostry Lei - córki Dariusza Krupy i Izabeli Adamczyk. Nie zabrakło też bardziej zabawnych akcentów, takich jak pozowanie na plaży czy... z miską pełną gotowanych ziemniaków.

Profil Allana Krupy na Instagramie cieszy się sporą sympatią fanów Edyty Górniak, którzy aktywnie komentują i udostępniają zdjęcia nastolatka. To właśnie dzięki niemu mogą poznać nieznane dotąd kulisy pracy diwy nad jubileuszową trasą.

Czekamy na kolejne zdjęcia Allana. Być może tym razem zapozuje z samą Edytą? :)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także