Szukaj

Allan wspiera walkę z koronawirusem. Edyta Górniak ma powody do dumy

Edyta Górniak już nie pierwszy raz może się pochwalić swoim synem Allanem. Chłopak po raz kolejny udowadnia, że odziedziczył po mamie wrażliwość i wielkie serce. Co robi syn Edyty Górniak?
Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak po wybuchu pandemii koronawirusa spakowała walizki i wróciła z USA, by zaszyć się w swoim mieszkaniu w Krakowie. Gwiazda po powrocie odbyła przymusową dwutygodniową kwarantannę. Nie opuściła jednak swoich fanów. Diwa nadal jest bardzo aktywna w social mediach i to za pomocą Instagrama komunikuje się z fanami. Na jej kanale regularnie pojawiają się transmisje live, podczas których chętnie odpowiada na pytania swoich obserwatorów.

Diwa planuje również udzielać swoim fanom lekcji śpiewu online. To jej kolejny projekt, którym chce zachęcić Polaków do pozostania w domu.

Edyta Górniak pomaga potrzebującym

Gdy tylko wokalistka odbyła przymusowy czas odosobnienia, postanowiła pomóc najbardziej potrzebującym. Podczas pandemii koronawirusa w najgorszym położeniu w kraju znalazły się Domy Spokojnej Starości i Domy Pomocy Społecznej. W instytucjach tych mieszkają osoby starsze, które są w największej grupie ryzyka, jeśli chodzi o zarażenie COVID-19.

W DPS-ach często brakuje podstawowych rzeczy takich jak jedzenie czy środki higieniczne. Sytuacja związana z pandemią spowodowała, że w tych miejscach zaczęło brakować również rąk do pracy. Edyta Górniak nie pozostała obojętna na całą sytuację i postanowiła wesprzeć Dom Pomocy Społecznej, który znajduje się blisko jej domu. Paparazzi przyłapali ją gdy robiła spore zakupy. Okazało się, że produkty te zakupiła dla potrzebujących. Wyładowane po brzegi torby przekazała dyrektorce krakowskiego DPS-u.

Edyta Górniak: jej syn pomaga w walce z koronawirusem

Na krzywdę innych osób nie jest również obojętny 16-letni syn gwiazdy Allan Krupa. Chłopak, gdy tylko usłyszał, że w tamtejszym Domu Pomocy Społecznej brakuje rąk do pracy, bez wahania zgłosił się jako wolontariusz.

Nastolatek nie wahał się by przyjść do ośrodka, gdy dowiedział się, w jak trudnym znajduje się położeniu. Chce ulżyć w cierpieniu seniorom, którzy najciężej przechodzą zarażenie COVID-19 – zdradziła magazynowi Na żywo osoba z bliskiego otoczenia Górniak

Allan nie pierwszy już raz zaskakuje swoją bardzo dojrzałą postawą. Nastolatek już raz pokazał, że doskonale wie, jak pokierować swoim życiem. Przyszłość zawodową chce związać z wojskiem i podjął już działania w tym kierunku, wybierając na dalszy etap nauki liceum wojskowe.


Allan Krupa w pełnym umundurowaniu żołnierskim wspiera WOŚP

Allan Krupa w pełnym umundurowaniu żołnierskim wspiera WOŚP

Allan Krupa skończył pierwszy rok w szkole wojskowej

Allan Krupa skończył pierwszy rok w szkole wojskowej

Allan Krupa - Instagram

Allan Krupa - Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×