NewsyEdyta Górniak złożyła apelację! Allan nie będzie widywał się z dziadkami?

Edyta Górniak złożyła apelację! Allan nie będzie widywał się z dziadkami?

Edyta Górniak o teściach
Edyta Górniak o teściach
Karolina Badziak

14.07.2016 18:11, aktual.: 14.07.2016 21:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pod koniec maja warszawski sąd uznał, że Allan powinien widywać się z dziadkami. Edyta Górniak nie może utrudniać mu kontaktów z rodzicami Dariusza K. Jednak jej syn wcale tego nie chce i ma żal do dziadków. Piosenkarka złożyła apelację. Kolejna rozprawa odbędzie się już w Krakowie.

Według wyroku wydanego przez sąd, Allan powinien widywać się z dziadkami dwa razy w miesiącu, a także rozmawiać przez telefon raz w tygodniu. Za każdą próbę utrudniania kontaktu, artysta musi zapłacić 800 zł kary. Krupowie jednak nie nacieszą się długo wnukiem. On sam nie chce widywać się z rodzicami swojego ojca. Ma ogromny żal, że nie potrafią dogadać się z jego ukochaną mamą. Edyta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i złożyła apelację. Uważa, że to nie w porządku wobec syna. Jeśli nie chce widywać się z dziadkami to nie powinien, to naruszanie jego wolności.

Odwołanie od wyroku złożono zgodnie z prawem i w terminie, dlatego sprawa trafi go sądu II instancji - mówi dla tygodnikaNa żywo znajoma artystki. Edyta jest przekonana, że żaden urzędnik nie powinien zmuszać jej syna do spotkań z dziadkami. Jej zdaniem to nieuzasadniona ingerencja w jego wolność. Kolejne rozprawy będą odbywać się już nie w Warszawie, a w Krakowie, gdzie Edyta jest zameldowana.

Gwiazda z pewnością utarła nosa Krupom z przeniesieniem rozprawy. Jaka będzie decyzja sądu? Czy dziadkowie stracą prawo do widzenia się z wnuczkiem?

Obraz
Obraz
Edyta Górniak o konflikcie z byłymi teściami
Edyta Górniak o konflikcie z byłymi teściami
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także