Szukaj

Szokujące plany produkcji „My way” ujawnione! Edyta Górniak będzie uczyć się jazdy samochodem pod okiem byłego chłopaka?

Edyta Górniak, w programie My way spotkać się miała ze swoim dawnym partnerem. Produkcja postanowiła się  z tego pomysłu wycofać. Dlaczego?

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski

Edyta Górniak będzie gwiazdą nowego programu stacji TVN – My way. Artystka, na oczach widzów, spróbuje nauczyć się prowadzić samochód. Piosenkarka ma szansę zyskać nie tylko prawo jazdy, ale także za dziesięć odcinków, na jej konto ma wpłynąć podobno aż milion złotych.

Zobacz: Kinga Rusin, Edyta Górniak czy Małgorzata Rozenek? Piotr Kraśko wybrał najpiękniejszą gwiazdę balu TVN 2019 [WIDEO]

Edyta Górniak nie chciała Mateusza Zalewskiego w programie?

Emisja programu zaplanowana jest na późną jesień. Na kilka tygodni przed oficjalną premierą, ujawniane są nowe informacje na ten temat. Wiadomo, że Edyta jazdy będzie się uczyć pod okiem specjalistów. Pewne jest, że wśród nich nie zobaczymy Mateusza Zalewskiego, kierowcy rajdowego i byłego chłopaka gwiazdy. Nie da się jednak ukryć, że taki pomysł się pojawił.

Zobacz: Bal TVN 2019: Górniak nieoczekiwanie weszła na scenę podczas występu Patricii Kazadi i… Co tam się działo! [WIDEO]

"<yoastmark

Ktoś wpadł na pomysł, żeby jednym z nauczycieli był Mateusz Zalewski, kierowca rajdowy, były chłopak Edyty Górniak – przyznała osoba ze stacji TVN w tygodniku Świat&Ludzie.

Producenci w porę zorientowali się, że nie jest to dobry ruch –  Górniak pomimo upływu czasu,  nadal źle reaguje na jego nazwisko.

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski – dlaczego się rozstali?

Dodajmy, że para rozstała się pod koniec zeszłego roku. Chociaż kierowca początkowo wspierał swoją ukochaną, z czasem ich relacja zaczęła się psuć. Powodem był podobno fakt, że przez nadmiar obowiązków Edyta i Mateusz mieli dla siebie za mało czasu, a za dużo obowiązków.

Czarę goryczy przelała decyzja Edyty o tym, by wziąć udział w programie Agent gwiazdy. Chociaż diva pojawiła się tylko w kilku odcinkach, jej partner nie mógł się z tym pogodzić.

Zobacz: Bal TVN 2019: Górniak i Badach zaśpiewali „Dziwny jest ten świat”. To wykonanie przejdzie do historii


Edyta Górniak i Mateusz Zalewski w szpitalu. Pierwsze zdjęcia pary

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski w szpitalu. Pierwsze zdjęcia pary

Edyta Górniak na Balu TVN 2019

Edyta Górniak na Balu TVN 2019

Edyta Górniak na festiwalu w Sopocie w czarnej sukience z piórami

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×