Związek diwy rozkwitł, Mateusz świetnie dogaduje się z jej synem, Allanem Krupą i wszystko układa się tak, jak powinno - czyli bajkowo. Nic więc dziwnego, że Edyta zaczęła snuć ślubne plany. Po raz pierwszy od dawna jest pewna swoich uczuć i w Pytaniu na Śniadanie zdradziła, że wróciły do niej myśli o ślubie. Na pytanie prowadzących o to, czy zamierza wyjść za mąż drugi raz, odpowiedziała bez wahania:
Wyjawiła jednak, że ją i Mateusza czeka trudny okres:
Miejmy nadzieję, że para wytrwa tych kilka miesięcy i kto wie, może na wiosnę zobaczymy Edytę w sukni ślubnej? ;)