NewsyDo "My Way 2" zgłosiły się kolejne gwiazdy. Wśród zainteresowanych Dorota Wellman. Kto jeszcze?

Do "My Way 2" zgłosiły się kolejne gwiazdy. Wśród zainteresowanych Dorota Wellman. Kto jeszcze?

Edyta Górniak - My Way 2
Edyta Górniak - My Way 2
Zuza Maciejewska

02.12.2019 10:49, aktual.: 02.12.2019 12:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak jest główną bohaterką nowego show TVN-u My Way. W jego trakcie przygotowuje się do zdania egzaminu na prawo jazdy, a także dzieli się osobistymi wyznaniami - opowiada m.in. o byłym mężu, zdradzając skrywane dotąd sekrety ze swojego małżeństwa. Niedawno zdobyła się na zatrważające wyznanie, wyjawiając, że Dariusz Krupa groził jej śmiercią:

Dostałam sms (…) "Edi, nie miałam odwagi zadzwonić, więc piszę sms. Darek zabił człowieka. Mamy 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa". Pamiętam, że mi się nogi ugięły i się osunęłam pod tą lodówką. Pierwsze co pomyślałam, że to mogłam być ja. Tyle razy mnie straszył, że mnie skrzywdzi. Nie mogłam oddychać. Nie wiedziałam wtedy, że to było auto, i że wziął narkotyki i pojechał – powiedziała Górniak.

My Way - czy będzie drugi sezon?

Czy divie uda się zakończyć program happy endem?  Plotki głoszą, że egzamin zdała śpiewająco. Podobno o uprawnienia kierowcy miała starać się w Poznaniu, a więc miejscu, w którym miała najwięcej lekcji. O tym, czy jest to prawda, widzowie przekonają się wkrótce. Program powoli zbliża się do końca.

Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek
Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek

Czy Edyta Górniak zniknie z TVN-u? A może w programie wezmą udział inne gwiazdy? Jak wyjawiła Karolina Ekert, producent My Way, oba rozwiązania są brane pod uwagę:

Albo za kierownicą usiądą inne gwiazdy, albo będziemy dalej współpracować z Edytą w nowym formacie, wymagającym od niej determinacji i uwagi - przyznała na łamach Party. 

Szczegóły nowego programu, którego piosenkarka miałaby być główną bohaterką, nie są jeszcze znane. Asystent gwiazdy, Marcin Wieczorek zdradza, że:

Są już plany na kolejny sezon telewizyjnych przygód Edyty. Nie mogę jednak zdradzić więcej szczegółów - zdradził w rozmowie z Party. 

Pewne jest, że są gwiazdy, które są gotowe zdobyć prawo jazdy na oczach widzów.  Podobno chęć udziału w kolejnej edycji My Way, zadeklarowały m.in. Dorota Szelągowska, Dorota Wellman, a także Magda Gessler.

  • Dorota Wellman – Bal TVN 2019
  • Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way
  • Magda Gessler na otwarciu restauracji
  • Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek
  • Edyta Górniak w programie My Way, odcinek 2
  • Edyta Górniak - My Way
  • Edyta Górniak w samochodzie - konferencja promująca My Way
  • Edyta Górniak - w wysokich butach w samochodzie, konferencja promująca My Way
  • Dorota Szelągowska pokazała szafę
[1/9] Dorota Wellman – Bal TVN 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także