Szukaj

Dariusz Krupa groził Edycie Górniak śmiercią: „Tyle razy mnie straszył, że…”. Mamy gęsią skórkę!

Edyta Górniak - 5. odcinek My Way

Edyta Górniak - 5. odcinek My Way

Edyta Górniak przyzwyczaiła nas, że w swoim programie My Way zwierza się ze swojego życia osobistego i rozlicza się z przeszłością. To co powiedziała w środowym odcinku jest zatrważające. Zobaczcie.

Edyta Górniak, to niewiarygodnie popularna artystka. Za jej sławą stoją niesamowity głos i piękny wygląd. Diwa jest perfekcyjna w każdej dziedzinie życia, więc nie inaczej jest w nowym show TVN-u My Way, w którym gwiazda uczy się prowadzenia samochodu i chce zdobyć upragnione prawo jazdy. W programie zwierza się też ze swojego życia osobistego oraz rozlicza się z przeszłością. W środowym odcinku ponownie uchyliła kulisów trudnego małżeństwa z Dariuszem Krupą.

Dariusz Krupa groził Edycie Górniak śmiercią

Edyta Górniak intensywnie trenuje jazdę pod okiem instruktora. W środowym odcinku ćwiczyła między innymi refleks, a także podzieliła się obawami, że jak już zda egzamin i wyjedzie na ulice, to będzie kiedyś tak rozkojarzona, że może nie zauważyć zagrożenia na drodze, albo nawet pieszego.

Te rozważania przyniosły kolejne traumatyczne przeżycia Edyty z jej trudnego małżeństwa z Dariuszem Krupa. Gwiazda przypomniała sobie moment, w którym dowiedziała się, że jej były mąż śmiertelnie potrącił kobietę na przejściu dla pieszych.

Dostałam sms (…) Edi, nie miałam odwagi zadzwonić, więc piszę sms.. Darek zabił człowieka. Mamy 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa. Pamiętam, że mi się nogi ugięły i się osunęłam pod tą lodówką. Pierwsze co pomyślałam, że to mogłam być ja. Tyle razy mnie straszył, że mnie skrzywdzi. Nie mogłam oddychać. Nie wiedziałam wtedy, że to było auto, i że wziął narkotyki i pojechał – powiedziała Górniak.

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Dariusz Krupa, Edyta Górniak – Telekamery 2008

Po tej wiadomości szybko zebrała się, żeby pojechać do Allana, nie chciała, żeby dowiedział się o wydarzeniu z mediów, albo zobaczył ojca zakutego w kajdanki. Musiała być pierwsza, więc bardzo się spieszyła.

Pomyślałam wtedy. Dobrze, że nie mam prawa jazdy.

Tamte wydarzenia mogły mieć wpływ na to, że Edyta tak długo zwlekała z nauką jazdy i egzaminem na prawo jazdy. Teraz idzie jej coraz lepiej. Pewnie wkrótce pochwali się dokumentem.

Zobacz: Edyta Górniak u Kuby Wojewódzkiego w sukience z przeceny. Wiemy, gdzie i za ile ją kupisz


Edyta Górniak i Dariusz Krupa - Telekamery 2005

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - Telekamery 2005

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak pozywa Dariusza Krupę

Edyta Górniak pozywa Dariusza Krupę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×