Szukaj

Jednak hit! Świetne wyniki oglądalności „My Way”. Edyta Górniak rozłożyła konkurencję na łopatki

Edyta Górniak na planie My Way

My Way na antenie zadebiutował w środę, 30 października. Ile osób oglądało telewizyjne show, podczas którego Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy? Liczby mówią same za siebie.

Edyta Górniak została bohaterką nowego programu emitowanego na antenie TVN-u – My Way. W jego trakcie gwiazda nie tylko przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy, ale także dzieli się ze światem skrywanymi sekretami, o których kiedyś mówić nie chciała. Tak było w pierwszym odcinku, na temat którego pisaliśmy tutaj.

Zobacz:Edyta Górniak na sam koniec roku wypuściła nową piosenkę! To może być hit sylwestrowej nocy! [WIDEO]

Program My Way jest hitem.  Ile osób obejrzało pierwszy odcinek?

Okazuje się, że show z udziałem Górniak, przed telewizory przyciągnęło tysiące widzów. Dzięki temu My Way było jednym z chętniej wybieranych programów emitowanych w środowy wieczór. Debiutujące w paśmie antenowym show stało się prawdziwym hitem i zgromadziło więcej widzów niż transmitowany w tym samym czasie Wielki Test w TVP.

Zobacz: Dalsza kariera Edyty Górniak stoi pod znakiem zapytania! Gwiazda wygadała swoje niepokojące plany [WIDEO]

Edyta Górniak - My Way

Edyta Górniak – My Way

Pomimo tego, że w telewizji publicznej także poruszano zagadnienia związane z ruchem drogowym, to jednak program Edyty bardziej spodobał się widzom. Ile osób obejrzało więc go obejrzało? Jak informują Wirtualne Media średnia widownia tej emisji wyniosła 941 tys. osób.

Takie wyniki z pewnością dobrze wróżą na przyszłość. Chociaż show Górniak nie przebiło niekwestionowanego lidera wieczoru, jakim był serial Na dobre i na złe, przed widzami jeszcze kilka odcinków. Wszystko może się więc zdarzyć.

Zobacz: Kinga Rusin pokazała selfie z Edytą Górniak. Fani prowokowali dziennikarkę pytaniami o konflikt. W końcu odpowiedziała

 

 

 


Edyta Górniak - My Way

Edyta Górniak - My Way

Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way

Edyta Górniak w teledysku do piosenki My Way

Edyta Górniak - w wysokich butach w samochodzie, konferencja promująca My Way

Edyta Górniak - w wysokich butach w samochodzie, konferencja promująca My Way

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×