Edyta Górniak w „My Way” o trudnym małżeństwie z Dariuszem Krupą. Jak ją oszukał? Swoją historią doprowadziła widzów TVN-u do łez

Edyta Górniak, My Way – pierwszy odcinek

Edyta Górniak, My Way – pierwszy odcinek

Edyta Górniak w My Way opowiedziała o swoim trudnym małżeństwie i głośnym rozwodzie. Gwiazda zdradziła, dlaczego zakochała się w Dariuszu Krupie i czym ją omamił przed ślubem. Po raz pierwszy zdobyła się na tak poruszające słowa. Uwaga, przygotujcie chusteczki.

Pierwszy odcinek My Way obfitował w wiele emocji. Edyta Górniak nie tylko po raz pierwszy wsiadła za kierownicę, ale też podzieliła się osobistymi, wzruszającymi historiami sprzed lat. Jedną z nich był powrót do okresu trudnego małżeństwa, które diwa przypłaciła litrami wylanych łez.

My Way: Edyta Górniak o małżeństwie i rozwodzie z Dariuszem Krupą

11 listopada 2005 roku Edyta Górniak wyszła za mąż za Dariusza Krupę. Para doczekała się wspólnego syna, który urodził się ponad rok wcześniej. Ich małżeństwo przetrwało niespełna cztery lata. W kwietniu 2009 gwiazda wydała oświadczenie, w którym ogłosiła separację w swoim związku, w maju zakończyła współpracę z mężem na stanowisku menedżera, a w lipcu ogłosiła koniec związku. 24 lutego 2010 w Sądzie Okręgowym w Warszawie zakończyła się sprawa rozwodowa z jej powództwa.

Zobacz: Dariusz Krupa okradł Edytę Górniak! Gwiazda walczy o grube miliony złotych!

Edyta Górniak w My Way zwierzyła się z relacji z byłym mężem i jego rodziną. Dlaczego zdecydowała się go poślubić? Okazuje się, że diwa zauroczyła się złożonymi jej pustymi obietnicami o rodzinnym życiu, którego tak bardzo brakowało jej w przeszłości:

Moje dzieciństwo było bardzo krótkie i takie „ubogie” w znaczeniu emocji, to dla mnie zawsze rodzinność była czymś niedoścignionym. Tak jak ktoś patrzy na moje życie, to pomyśli: „Boże, jak ja chciałbym mieć taki sukces, tyle zbudować, usłyszeć tyle pięknych komplementów, tyle zaszczytów, tyle wszystkiego”. Dla kogoś to jest nieosiągalne, a dla mnie do dzisiaj nieosiągalne stało się posiadanie rodziny – wytłumaczyła Edyta, a następnie dodała: – Jak poznałam ojca Allana to on miał bardzo dużą rodzinę. Ja się zakochałam w tej rodzinie, nie w tych ludziach, bo nie zdążyłam ich poznać tak naprawdę, ale jakby w tym obrazku, że gdybym ja wyszła za mąż to miałabym te wszystkie ciocie, babcie, to wszystko czego nie miałam. Ja po prostu poszłam tak trochę na oślep.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - Telekamery 2005

Edyta Górniak i Dariusz Krupa – Telekamery 2005

W chwili, w której Edyta związała się z Dariuszem, wydawała drugą międzynarodową płytę Invisible. Gwiazda zamiast skupić się na promocji krążka za granicą, wolała spędzać czas z mężem i synem w domowym zaciszu. Dzisiaj już wiemy, że silniejsze od światowej kariery okazały się marzenia o szczęśliwej, pełnej rodzinie:

On mnie oczarował w taki sposób, że powiedział mi, że: „jeśli ty jesteś gotowa, to ja chcę mieć dziecko, psa, dom i niedziele ze wszystkimi”. I ja tak: „och, naprawdę? Okay”. Poszłam za rodzinnością. Zostawiłam karierę międzynarodową, jak poznałam człowieka, który się nie bał tego wszystkiego o czym marzyłam, to poszłam po prostu.

Zobacz: Biały proszek w samochodzie rozbawionej Edyty Górniak! Dariusz Krupa byłby dumny! [WIDEO]

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Dariusz Krupa, Edyta Górniak – Telekamery 2008

Edyta Górniak o życiu po rozwodzie z mężem. Dlaczego płakała?

W trakcie pierwszego odcinka My Way mogliśmy zobaczyć, jak Edyta po wyczerpującym dniu za kierownicą jest rozpieszczana przez swojego nastoletniego syna. Allanek przygotował dla mamy jej ulubioną potrawę.

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Syn Edyty zna ją lepiej niż ktokolwiek inny. Najbardziej Edyta przekonała się o tym będąc w trakcie rozwodu z Dariuszem, gdy razem z Allankiem wyprowadziła się z ich wspólnej willi w Milanówku:

Miał 5 lat, gdy się rozwodziliśmy. Chciałam mu stworzyć jak najbardziej naturalne, przyjazne warunki w okoliczności, która powstała, więc odtworzyłam mu pokoik jego w nowym miejscu, żeby nie czuł, że ma dwa różne pokoiki. I tak się starałam – i przedszkole, i wszystko. A mimo to był on bardzo płaczliwy, nie zawsze chciał iść do przedszkola. Ja się wtedy denerwowałam, no bo nie miałam opieki dla niego, a chciałam, żeby poszedł do przedszkola, bo ja musiałam wtedy pracować na ten nowy dom. To pamiętam, że był płaczliwy, więc ja go pytałam: „Dlaczego syneczku płaczesz?”. On mi nie odpowiadał, nie odpowiadał, i wreszcie któregoś dnia mi powiedział: „Ja płaczę, bo ty płaczesz”. A ja nawet nie wiedziałam, że płaczę, bo byłam tak skupiona na tym, żeby jemu się jak najmniej złego wydarzyło poprzez zmiany w jego życiu, że brałam go na koniki, na wyścigi, poświęcałam mu zawsze uwagę, wszystko robiliśmy wspólnie. Tylko, że ja cały czas płakałam.

Dzisiaj Edyta może być inspiracją dla innych samotnych matek. Spodziewaliście się, że ma za sobą tak ciężki czas?

Zobacz: Allan Krupa podpisał pierwszy kontrakt! Na czym zarobi 100 tysięcy złotych?!


Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - Telekamery 2005

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - Telekamery 2005

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×