NewsyAllan Krupa podpisał pierwszy kontrakt! Na czym zarobi 100 tysięcy złotych?!

Allan Krupa podpisał pierwszy kontrakt! Na czym zarobi 100 tysięcy złotych?!

Allan Krupa i Edyta Górniak
Allan Krupa i Edyta Górniak
Elwira Szczepańska

22.09.2019 12:34, aktual.: 22.09.2019 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak należy do grona gwiazd, które z wszystkiego potrafią zrobić złoty interes. Nawet kurs na prawo jazdy może okazać się intratnych biznesem. W nowym reality show TVN-u piosenkarka będzie uczyła się prowadzić samochód. Okazuje się, że diwa wkręciła do programu także swojego syna, nastoletniego Allana Krupę.

Allan Krupa w reality show Edyty Górniak

Okazuje się, że to Allan namówił Edytę Górniak na prawo jazdy. A Edyta, jak to dobra mama, dba nie tylko o życie uczuciowe Allana, ale także stara się zabezpieczyć jego przyszłość w kwestiach związanych z finansami, więc wciągnęła syna do programu:

Edyta pracowała już od szesnastego roku życia, więc Allan po prostu idzie w jej ślady - zdradza źródło Pudelka - Od początku zamysł był taki, żeby Allan wystąpił w My Way. Miał zdawać egzamin na motorower, ale Edyta nie wyraziła zgody. Uznała, że to byłoby zbyt niebezpieczne i nie wybaczyłaby sobie, gdyby jej ukochanemu synowi coś się stało.

Ile zarobi Allan Krupa w My Way?

Mimo początkowych obaw, związanych z pewnym ryzykiem, syn piosenkarki weźmie udział w programie, w którym Edyta Górniak, na oczach widzów, będzie robić kurs na prawo jazdy, Okazuje się, że gwiazda dobrze zadbała o swoje dziecko:

Edyta wynegocjowała dla niego bardzo korzystny kontrakt, opiewający na ok. 100 tysięcy złotych - ujawnił informator portalu.

Z informacji podanych przez Pudelek.pl wynika, że Górniak zarobi na udziale w show milion złotych. Jej syn niestety nie będzie miał swobody w wydawaniu pieniędzy, które otrzyma za  program:

Edyta chce, żeby Allan poznał wartość pieniądza. Ona sama ciężko pracowała na to, co ma. Uważa, że dobrym pomysłem byłoby kupno własnego mieszkania albo samochodu i do tego będzie namawiać syna.

Dzięki udziałowi w reality show Allan Krupa zarobi pierwsze duże pieniądze. Dobrze, że Edyta Górniak dba o interesy syna, zabezpieczy go to na przyszłość.

  • Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie
  • Allan Krupa skończył pierwszy rok w szkole wojskowej
  • Allan Krupa pali papierosy
  • Edyta Górniak i Patricia Kazadi w Tańcu z gwiazdami
  • Edyta Górniak robi prawo jazdy
  • Edyta Górniak robi prawo jazdy
  • Edyta Górniak robi prawo jazdy
  • Edyta Górniak robi prawo jazdy
[1/8] Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także