Edyta Górniak śmiertelnie martwi się o syna. Życie Allana może być w poważnym niebezpieczeństwie

Edyta Górniak syn

Edyta Górniak syn

Edyta Górniak chce by syn zrezygnował z wojskowych studiów!

Edyta Górniak chce by syn zmienił szkołę? Diwa jest przerażona faktem, że Allan chce być prawdziwym żołnierzem, walczącym na polu bitwy w obronie kraju!

Edyta Górniak jak na opiekuńczą mamę przystało bardzo przeżywa nieobecność syna. Odkąd Allan Krupa zaczął naukę w liceum wojskowym wszystko się zmieniło. Widzą się jedynie w weekendy i to zapewne nie każdy, a sen z powiek spędza gwieździe już przyszłość syna.

Jak czytamy w najnowszym Fakcie, gwiazda jest przerażona wizją, że jej Allanek mógłbym być prawdziwym żołnierzem i walczyć w obronie kraju:

Jeszcze nie dociera do mnie, że miałabym go w pewnym sensie stracić. Na szczęście jest jeszcze wiele lat, zanim Allan zostanie żołnierzem. Za nim dopiero pierwsze półrocze w liceum wojskowym, więc ma jeszcze dwa i pół roku nauki. Potem kilka lat studiów. Mam nadzieję, że do tego momentu mu się coś odmieni… – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Choć diwa ma świadomość, że w wojskowym liceum syn dojrzewa i zdobywa olbrzymią wiedzę, ona chyba wolałaby, by tak jak większość nastolatków uczęszczał do klasycznej szkoły:

Widzę, jak zmienił się jego język i postrzeganie świata. Rozmawiamy o historii, o bezpieczeństwie krajów, o tym, ile kto ma wojsk i jaki ma sprzęt wojskowy. On teraz tym żyje. Ale nie są to informacje, które chciałabym znać – skwitowała.

Wiemy, że Edyta jest bardzo troskliwą mamą, czy jednak powinna martwić się na zapas?

Biały proszek w samochodzie rozbawionej Edyty Górniak! Dariusz Krupa byłby dumny! [WIDEO]

Edyta Górniak nawet nie ukrywa, jak bardzo uraziła ją Kinga Rusin. Padły słodko-gorzkie słowa

„To jest bardzo trudne by zapomnieć”. Edyta Górniak ujawniła kulisy rozstania z partnerem. Te słowa mówią wszystko [WIDEO]


Allan Krupa z Edytą Górniak

Allan Krupa z Edytą Górniak

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem "Dzień Dobry TVN"

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×