Syn Edyty Górniak stroni od kobiet. Zatroskana mama zdradza, dlaczego Allan nie chce mieć dziewczyny. „Jest to dla mnie bardzo obciążające”

Allan Edyta Górniak

Edyta Górniak to wyjątkowo zatroskana mama. Jej jedyny syn zdradził, że nie chce mieć teraz żadnej dziewczyny. Dlaczego 17-latek unika kobiet? Gwiazda przyznała, że to dla niej bardzo trudne.

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Karierę na scenie zaczynała kilka dekad temu i przez ten czas wydała kilka wielkich hitów, które do dzisiaj nucą Polacy. Jej grono fanów cały czas się powiększa, a piosenki gwiazdy pokochało już kolejne pokolenie. Zapisała się w historii polskiej muzyki także dzięki swojemu występowi na Eurowizji. Jako jedynej z naszych reprezentantek udało jej się zająć drugie miejsce. W kolejnych latach nikt nawet nie zbliżył się do tej lokaty. Było to niemal 27 lat temu.

Gwiazda jakiś czas temu postanowiła na kilka lat wyjechać do USA. Zabrała jedynego syna, Allana i przez długi okres w Polsce byli jedynie gośćmi. Tam odpoczywała od zainteresowania swoją osobą i blasku fleszy. Wraz z początkiem pandemii postanowili wrócić do kraju.

Edyta Górniak martwi się o syna. Dlaczego nie chce mieć dziewczyny?

Edyta od wielu lat karierę muzyczną łączy z opieką nad dzieckiem. W 2004 roku na świat przyszedł jej syn Allan. Chłopiec jest owocem jej związku z mężem, Dariuszem Krupą. Miłość tych dwojga nie przetrwała próby czasu, a ich rozstanie przebiegało w atmosferze skandalu. Od rozwodu piosenkarka samotnie wychowuje syna.

Allan napawa swoją mamę wyjątkową dumą i chciałaby ona, żeby zaznał szczęścia w miłości. Podczas jednej z ostatnich rozmów z synem życzyła mu, aby poznał swoją drugą połówkę. Odpowiedź nastolatka bardzo ją zaskoczyła.

Rozmawiałam ostatnio z Allanem. Mówię: „Synek, życzę ci, żebyś poznał wspaniałą dziewczynę. Fajnie by było, żeby w twoim życiu była jakaś superfajna dziewczyna, mądra, wrażliwa, zabawna, inteligentna, żeby ci było fajnie mieszkać z kimś”. On mówi: „Nie to nie jest dobry moment w moim życiu”. On ma 17 lat. Pytam, dlaczego tak uważa. Odpowiedział: „Nie mogę się martwić o dwie kobiety, jedna mi wystarczy” – wyznała Edyta w rozmowie z Super Expressem.

Gwiazda uważa, że decyzja nastolatka spowodowana jest tym, że u jej boku nie ma żadnego mężczyzny, który mógłby być dla niej wsparciem, dlatego syn tak bardzo się martwi i przejął tę rolę.

Martwi się, że nie ma przy mnie mężczyzny. Jak będzie, to pewnie on odpuści trochę – zdradziła tabloidowi.

Edyta jest nie tylko wzruszona postawą Allana, ale jest jej także smutno z powodu tego, że chłopak bardzo się zamartwia jej losem.

Trochę mi było smutno, że on czuje się odpowiedzialny za mnie. To, że on się czuje mężczyzną, który czuwa przy mnie, jest dla mnie bardzo obciążające. Cały czas mu mówię: „Synek przecież mama jest silna! Wiesz, że ja sobie poradzę. Znasz kobietę, która jest silniejsza?” Mówi: „No, nie”. „No właśnie to, co się martwisz o matkę” – wyjaśniła na łamach Super Expressu.

Trzeba przyznać, że Edyta wspaniale wychowała syna, a nastolatek wyjątkowo się o nią troszczy. Z jego strony to oznaka dużej dojrzałości.


Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem "Dzień Dobry TVN"

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem "Dzień Dobry TVN"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×