Edward Miszczak o czystkach w „TTBZ”. Zdobył się na mocne słowa. Co na to fani Skrzyneckiej i Gąsowskiego?

Edward Miszczak, Piotr Gąsowski, Kasia Skrzynecka

Edward Miszczak, Piotr Gąsowski, Kasia Skrzynecka

Edward Miszczak przerwał milczenie ws. czystek w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Padły mocne słowa. Ciekawe, co na to fani...?

Edward Miszczak jest nowym dyrektorem programowym Polsatu. Jeszcze zanim formalnie objął stanowisko, widzami stacji wstrząsnęła informacja o serii czystek w muzycznym formacie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z pracą w nim pożegnało się dwoje jurorów: Michał Wiśniewski oraz Katarzyna Skrzynecka. Gdy Piotr Gąsowski, prowadzący show, dowiedział się o tym, że jego przyjaciółka została zwolniona z pracy, wydał oświadczenie, informując o swoim odejściu.

Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem, Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się , iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego kumpla, „nieznajomą twarz” ! Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę Was wszystkich wymieniać personalnie, żeby nie okazało się, że będzie to tzw. „pocałunek śmierci”– napisał.

Już w tym miesiącu ujawniono, kto zastąpi Wiśniewskiego i Skrzynecką. Nowym jurorem ma być Paweł Domagała (więcej tutaj). W miejsce Gąsowskiego wejdzie z kolei Maciej Rock, który już lata temu robił furorę w Polsacie.

Edward Miszczak komentuje czystki w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2 stycznia odbyła się konferencja z okazji ogłoszenia wiosennej ramówki Polsatu. Tutaj zobaczycie zdjęcia z eventu. Tego samego dnia nowy dyrektor programowy telewizji udzielił wywiadu, w którym przerwał milczenie ws. czystki w TTBZ. Zwolnienia określił w nim mianem… „odkurzania”. Ciekawe, co na to liczni fani Skrzyneckiej i Gąsowskiego?

Nie za wiele mogłem pozmieniać. Myślę, że ta wiosna jest ciągle bardziej wiosną mojej koleżanki Niny Terentiew niż moją. Bardzo liczę, że „Twoja twarz brzmi znajomo”, którą trochę odkurzyliśmy w ostatnim czasie, będzie miała swoich fanów. Nowe promosy są świetne – otworzył się Miszczak przed Interią.

Przypomnijmy, że Kasia gościła dziś w Dzień Dobry TVN, podczas gdy Piotr połączył się ze studiem talk-show wprost ze słonecznej Florydy. Myślicie, że ta wizyta to dopiero zwiastun dalszej współpracy gwiazd z byłym pracodawcą Miszczaka?


Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Kasia Skrzynecka w DDTVN

Kasia Skrzynecka w DDTVN

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski

Komentarze

 • Gość Kornelia pisze:

  Ludzie jesteście koszmarni .Pani Kasia to sympatyczna osoba a Pan Paweł pełen humoru profesjonalista.Polak potrafi tylko opluwa.ć.Koszmarni ludzie dlanich ważna jest tylko powierzchowność i durne pieprzenia ta gruba ten tłusty ohyda od czasu pisiorowania ten kraj stał się nie do życia. Popatrzcie na własne dupy kretyni

  • Radek pisze:

   Ty jesteś chyba z klanu skrzynki bo piszesz te same durne słowa na forach internetowych o Skrzyneckiej . Pani Kasieńka jest niereformowalna i po wyrzuceniu jej z Polsatu nie znajdzie intratnej posadki Do klasyki przejdą :. jej ostre makijaże ala girl klubu go go,. sztuczne rzęsy na wszystkie pory dnia, obcisłe sukienki z dzianiny w których wygląda jak pół dooopy za krzakiem, retuszowanie fotek A na koniec .zacytuje powiedzenie Wokulskiego FAREWELL Misis KASIEŃKO FAREWELL

 • Gość pisze:

  mały karzeł i jego wiejską zona

 • Gośćmaria pisze:

  Jak TVN zatrudni tego obleśnego gąsa i ta grubą bekę skrzynecką po to TVN dla.mnie nie istnieje bo na tych grubasów obleśnych się nie da patrzeć

  • Gość Kornelia pisze:

   Chciałabym ciebie zobaczyć myślisz że możesz obrażać?pewnie sama jestes gruba i oblesna. Idź do kościółka I pomodlić się bo na naukę kultury już za pozno

  • Gość pisze:

   Ciekawa jestem jak ty wygladasz a oni sa piekni i sympatyczni

  • Gość pisze:

   Słabe

  • Gośćko pisze:

   Pan Gąsowski sporo zarobił w telewizji . Oczywiście trzeba zmienić.

 • Gośćkot pisze:

  Mało że w ten jest Rozenek to jeszcze będzie ten obleśny gas i gruba Kaśka totvn nie da się oglądać Polsat ich w wyrzucił a TVN ich zatrudni czy wyście na głowę podupadało to już koniec tvnbarachło

 • Gość pisze:

  Dobrze , że ich nie ma , ale polecieli już do TVN

 • Gość pisze:

  bez Puotra i Kadi ten program już nie będzie taki sam.

  • Gość pisze:

   A mi nie będzie brakowało pana Gasowskiego nie pasował do tego programu Każda zmiana wychodzi na dobrze

  • Antydyrektor pisze:

   Odkurza się brud, śmieci…. opanuj swoje wypowiedzi dyrektorze.

 • Zen pisze:

  Nie interesują nas twoje promosy. Żebyś nawet wyświetlał pornosy, to i tak nie wejdę na Polsat. Innym też radzę odradzam.

 • Gość pisze:

  Te sztuczne rzęsy Kasi S. Są koszmarne. Pani K to zmienić bo wygląda to kiczowato a bardzo panią lubimy

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×