To on zastąpi Kasię Skrzynecką w „TTBZ”! Będzie tajną bronią produkcji i zapewni programowi wysoką oglądalność

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18. Nowy juror

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18. Nowy juror

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18. To on będzie nowym jurorem lubianego show. Na kogo tym razem postawiła produkcja?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to program, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. W muzycznym talent show na scenie prezentują się gwiazdy, których zadaniem jest jak najwierniejsze odtworzenie znanego wokalisty i jego piosenki. Nie tylko muszą brzmieć identycznie jak oryginał, ale też wyglądać jak artysta, który śpiewa utwór. W związku z tym uczestników czekają nie tylko próby wokalne, ale też bardzo pracochłonna charakteryzacja.

Format szybko zdobył uznanie widzów, ale też samych gwiazd, którym nie zdarza się, aby odmówiły udziału w kolejnych edycjach. I tak na antenie program pojawił się już 17 razy i szykuje się kolejna edycja. Ta od początku jest pełna niespodzianek. W grudniu pracę jurora stracił Michał Wiśniewski. Potem Kasia Skrzynecka poinformowała, że otrzymała wypowiedzenie i już nie pojawi się w programie, z którym związana była przez 17 edycji (w pierwszej była uczestniczką, od drugiej jurorką). Po niej z roli prowadzącego zrezygnował Piotr Gąsowski. Kilka godzin po tym, jak jego przyjaciółka straciła posadę, zdecydował o tym, żeby również opuścić program. Od tamtej pory trwają spekulacje, kto pojawi się na ich miejscu w 18. edycji.

Wiadomo już, że Gąsowskiego zastąpi Maciej Rock.

Jego twarz na pewno brzmi znajomo! Pamiętacie go z “Idola” czy “Must Be the Music. Tylko muzyka”. Na scenie muzycznego show czuje się jak ryba w wodzie! 🎶 Przedstawiamy nowego prowadzącego @twojatwarzbrzmiznajomo ➡ Przed Wami @maciek_rock

Teraz portal Pomponik donosi, kto zasiądzie na fotelu jurorskim.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18. Oto nowy juror

Portal Pomponik w poniedziałkowe popołudnie doniósł, że w jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo, bok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego uczestników nowej edycji będzie oceniał Paweł Domagała. Ten wybór z pewnością spodoba się widzom!

Ekipie bardzo zależało, by znaleźć jurora, który będzie nie tylko lubiany, ale i merytorycznie przygotowany do oceniania popisów uczestników. Z Pawłem nie ma wątpliwości, że ma mandat do tego – mówi źródło portalu.

Domagała jest śpiewającym aktorem, a więc na pewno świetnie spełni się w nowej roli. Co wy na to?

Kim jest Paweł Domagała?

Paweł Domagała jest polskim aktorem, piosenkarzem i kabareciarzem. Jego kariera rozpoczęła się w teatrze. Współpracował m.in. z Teatrem na Woli i Teatrem Dramatycznym. Na deskach Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu zagrał jedną z pierwszych swoich ról – postać Ignasia w spektaklu Trans-Atlantyk. Można było go oglądać również w filmach i serialach m.in. O mnie się nie martw, Wkręceni i Wkręceni 2, a także w Żmijowisku. Robi również karierę muzyczną – w 2018 roku wydał piosenkę Weź nie pytaj, która stała się absolutnym hitem. Potem wydał również Wystarczę ja, a także w 2019 roku singiel Czasami. Na swoim koncie ma płyty Opowiem ci o mnie, 1984 i Wracaj.


Paweł Domagała - Earth Festival Artyści przeciw wojnie

Paweł Domagała - Earth Festival Artyści przeciw wojnie

Zuzanna Grabowska, Paweł Domagała

Zuzanna Grabowska, Paweł Domagała

Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Paweł Domagała

Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2022. Paweł Domagała

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×