Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu 2023: Zawadzka, Wieniawa, Socha, Zając, Janachowska, Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu 2023

Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu 2023

Wiosenna ramówka Polsatu 2023. Gwiazdy tłumnie pojawiły się na prezentacji nowej oferty programowej stacji. Jak wyglądały? Kto błyszczał przed obiektywami?

Sezon zimowy dobiega końca, a poszczególne kanały telewizyjne już przedstawiają widzom swoje propozycje na kolejne miesiące. Wiosna w Polsacie będzie szczególna, ponieważ w stacji zaszło ostatnio sporo zmian personalnych. Nowym dyrektorem programowym został Edward Miszczak. Przejął on schedę po Ninie Terentiew, a jeszcze do niedawna tę samą funkcję pełnił w największej konkurencji, czyli TVN. Tam pracował przez 25 lat.

Po zmianie włodarza w stacji natychmiast zaczęły zachodzić zmiany personalne. Najbardziej odczuł to program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Posadę jurora stracił ulubieniec poprzedniej dyrektor, czyli Michał Wiśniewski. Przyznał on jednak, że nie ma o to żalu.

Następnie z pracą w show pożegnała się uwielbiana przez widzów Kasia Skrzynecka, a wraz z nią odszedł też niesiony przyjaźnią Piotr Gąsowski. Do telewizyjnego formatu dołączyli natomiast: Maciej Rock, który po dłuższej przerwie wraca na antenę. Do jury dołączył Paweł Domagała.

Dzisiaj gwiazdy Polsatu pierwszy raz pod nową władzą pojawiły się na prezentacji wiosennej ramówki stacji, którą poprowadził duet Maciej Rock i Marcelina Zawadzka.

Polsat: wiosenna ramówka 2023 – kreacje gwiazd

W każdym sezonie stacje telewizyjne przeciągają się w propozycjach, które mają przyciągnąć widzów przed telewizory. Ciekawych propozycji nie zabraknie też w Polsacie, który jest po sporej rewolucji. Stacja niedawno zgromadziła wszystkie swoje gwiazdy na 30-leciu, a teraz ponownie spotkały się one po to, aby pokazać widzom, co włodarze przygotowali na następny sezon.

Wśród gwiazd, które przybyły na wiosenną ramówkę pojawiły się m.in.: Marcelina Zawadzka, Paulina Sykut, Izabela Janachowska, Katarzyna Dowbor, Aneta Zając, Karolina Gilon, Julia Wieniawa, Łukasz Płoszajski, Katarzyna Zdanowicz, Piotr Mróz, Małgorzata Socha, Agnieszka Sienkiewicz, Julia Kamińska, Maciej Dowbor, Karolina Szostak, Danuta Stenka.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Julia Wieniawa – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Julia Wieniawa – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Marcelina Zawadzka – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Marcelina Zawadzka – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Małgorzata Socha – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Małgorzata Socha – wiosenna ramówka Polsatu 2023

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×