NewsyPolsat traci gwiazdy po przejściu Edwarda Miszczaka! Kolejna złożyła wypowiedzenie. Wpływ na decyzję miało zwolnienie Kasi Skrzyneckiej

Polsat traci gwiazdy po przejściu Edwarda Miszczaka! Kolejna złożyła wypowiedzenie. Wpływ na decyzję miało zwolnienie Kasi Skrzyneckiej

Edward Miszczak, gwiazdy Polsatu
Edward Miszczak, gwiazdy Polsatu
Aneta Błaszczak

07.01.2023 00:49, aktual.: 08.01.2023 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Polsacie zmiany! Dopiero co media obiegła wiadomość o odejściu Michała WiśniewskiegoKatarzyny Skrzyneckiej, a tu taka informacja. Szeregi stacji opuszcza kolejna gwiazda, która od lat kojarzona jest z żółtymi barwami. Dziwnym trafem wszystko dzieje się tuż przed tym, jak oficjalnie 16 stycznia funkcję dyrektora programowego przejmie Edward Miszczak.

Piotr Gąsowski odchodzi z Polsatu

W sobotę 7 stycznia tuż po północy Piotr Gąsowski zamieścił na swoim profilu na Instagramie nagranie z występu w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, do którego dołączył długi wpis. Nie jest to zapowiedź kolejnej edycji show, a kolejnej zmiany, jaka czeka na widzów.

Gąsowski oficjalnie poinformował, że jego przygoda z popularnym formatem dobiegła końca. Aktor nie ukrywa, że przed nim kolejne wyzwania, a przy okazji solidaryzuje się z jedną z najbardziej lubianych gwiazd, jakie pracowały w Polsacie, czyli z Kasią Skrzynecką.

Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, „nieznajomą twarz”.

W kolejnej części Gąsowski podziękował produkcji i bohaterom, z którymi regularnie spotykał się na planie od 2014 roku:

Dziękuję też najgoręcej, wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę Was wszystkich wymieniać personalnie , żeby nie okazało się , że będzie to tzw. „pocałunek śmierci”! To było 9 lat wspaniałych , najlepszych , najpiękniejszych lat , jakie mogły mi się w @polsatofficial przydarzyć ! I to dzięki Wam Droga Ekipo i Wam Drodzy Telewidzowie! Chciałbym duuużo więcej napisać ale muszę chwilę ochłonąć po tym moim oświadczeniu, gdyż nie chcę, jak to mam w zwyczaju , zanadto się rozklejać!

Piotr swój post z informacją o odejściu z Polsatu opatrzył fragmentem tekstu, jaki napisał do przeboju Final countdown Europe:

Przytoczę tylko , na koniec słowa , które napisałem na zakończenie jednego z odcinków , do muzyki „Final Countdown” grupy „Europe”: I tymi słowami się z tym pięknym programem pt:”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, żegnam:„Jak każda piosenka,Ta kończy się też ,Lecz jeszcze jest puenta,Lub morał, jak chcesz ,Na scenie się zmieniasz wciąż ,Nieważne , co grasz,Lecz w życiu najlepiej …Zachować swą Twarz!!!I wszyscy razem: (wesolutko!!)Twarz , co brzmi znajomo!!!Dziękuję i będę bardzo tęsknił i kciuki mocno trzymał ! Wasz Gąs.

Fani na wieści przekazane przez Gąsiewskiego zareagowali z wielkim żalem i smutkiem:

  • Kur....wa mać? Pana też Miszczak jednak wywalił?
  • Pan M robi porządki w stacji.
  • Ej! To tak jakby program został zdjęty z anteny! Przecież ten program to w dużej mierze Wy, prowadzący…
  • Ale jak to? Jak bez Was? Niemożliwym sie to wydaje!

Będzie wam brakować Piotra, Kasi i Michała w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Teraz przed produkcją wyzwanie skompletowania obsady godnej swoich poprzedników. Patrząc na reakcję widzów, nie ma wątpliwości, że znalezienie następców będzie sporym wyzwaniem.

Piotr Gąsowski - gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu
Piotr Gąsowski - gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu
Piotr Gąsowski - gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu
Piotr Gąsowski - gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu
Piotr Gąsowski - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”
Piotr Gąsowski - premiera filmu „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”
Edward Miszczak
Edward Miszczak
Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Janusz Chabior
Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Janusz Chabior
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także