Gwiazdy świętują Dzień Kobiet 2022. Jedne składają życzenia, inne chwalą się prezentami [DUŻO ZDJĘĆ]

Dzień Kobiet 2022 - jak spędzają święto gwiazdy?

Dzień Kobiet 2022 - jak spędzają święto gwiazdy?

Dzień Kobiet 2022. Instagram zalały zdjęcia kolorowych bukietów oraz życzeń. Jak to święto spędzają gwiazdy? Kto otrzymał kwiaty?

Dzień Kobiet to coroczne święto, które obchodzone jest 8 marca. Tego dnia mężczyźni wręczają partnerkom, matkom, córkom i innym bliskim kobietom drobne podarunki. Zazwyczaj panowie stawiają na kwiaty, biżuterię lub zabierają ukochane na kolację. Po bardzo romantycznych walentynkowych postach przyszła pora na to, aby pokazać, jak gwiazdy spędzają kolejny wyjątkowy dzień.

Od wczesnych godzin porannych w mediach społecznościowych ukazują się kolejne posty związane z Dniem Kobiet. Jak każdego roku jest bardzo kolorowo i radośnie. Gwiazdy publikują prezenty, jakimi zostały obdarowane przez najbliższych, a panowie tłumnie publikują życzenia. Nie brakuje również dobrych słów od kobiet dla kobiet. Specjalnie dla was zebraliśmy to, co pojawiło się na profilach gwiazd.

Dzień Kobiet 2022: Marcin Mroczek

Marcin Mroczek obdarował dziś swoją żonę Marlenę Muranowicz pięknym bukietem fioletowych tulipanów. Zanim wręczył kwiatki towarzyszce życia, nagrał życzenia, które udostępnił na Instagramie:

Kochane Panie! Z okazji Dnia Kobiet życzę Wam, każdej osobna, dużo szczęścia, radości, miłości i ciepła, którym nas obdarzacie na co dzień, a bez którego nie możemy żyć.

Dzień Kobiet 2022: Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak

Życzenia opublikowały także gwiazdy pierwszej edycji programu Prince CharmingJacek Jelonek oraz Oliwer Kubiak, którzy są w szczęśliwym związku. Nie zapomnieli jednak o tym szczególnym dniu i zamieścili w mediach społecznościowych kilka słów do kobiet:

Wszystkim Kobietom, szczególnie teraz: Niech każdy dzień będzie Waszym dniem! Dziękujemy Wam za bycie najlepszym wsparciem, najlepszymi mamami, babciami, ciociami, siostrami i przyjaciółkami – bez Was ten świat stałby w miejscu, bo – Who Run The World? Girls! Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta i pamiętajcie, że siła jest Kobietą!

Dzień Kobiet 2022: Piotr Rubik

Agata Rubik tego dnia mogła liczyć na białe, żółte i pomarańczowe tulipany od Piotra. Popularny dyrygent nie omieszkał złożyć życzeń swoim obserwatorkom:

Hej, Lepsza Połowo Świata! Wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta. Dobrze, że jesteście.

Na koniec Piotr oznaczył swoją żonę i załączył serduszko. Ależ romantycznie!

Dzień Kobiet 2022: Sylwia Bomba

Sylwia Bomba zaskoczyła wszystkich. W kreacji, którą spokojnie mogłaby włożyć na Oscary, wybrała się do warzywniaka, w którym zrobiła zakupy. Gwiazda samotnie wychowuje córeczkę, dlatego sama musi zadbać o to, by uczcić ten wyjątkowy dzień. Zdaje się, że jednak niespecjalnie jej to przeszkadza. Pod zdjęciem w czerwonej sukni z rozcięciem na nodze, zdradziła, co szykuje na wieczór oraz złożyła życzenia kobietom:

Z okazji Dnia Kobiet robię kolację, więc wybrałam się na zakupy. Kocham bycie kobietą i uważam, że kobiety to bohaterki. Podziwiam i szanuję kobiety od lat. Najbardziej wielbię kobiety za to, ze w życiu łącza wiele ról: od królowej po kucharkę, co obrazuje powyższe zdjęcie. Pamiętajcie Kobiety: jesteście piękne, mądre i warte tego, o czym marzycie. Czego sobie życzymy dzisiaj Drogie Panie?  Ja życzę nam abyśmy były dla siebie częściej wsparciem.

Dzień Kobiet 2022: Sandra Kubicka

Sandra Kubicka pochwaliła się w sieci przeogromnym bukietem, który otrzymała od Alka Barona. Blond piękność nie ukrywa, że uwielbia być rozpieszczana przez ukochanego. Korzystając z okazji, również wsparła dobrym słowem kobiety:

Wszystkiego najlepszego dla Was moje Panie! Dla mnie jesteście najważniejsze.. zaraz po Alku Baronie. Obyście codziennie czuły się ważne, ale dzisiaj jeszcze bardziej rozpieszczane! Całuski, uściski, kisski i lovki!

W naszej galerii zobaczycie, jak Dzień Kobiet spędzają, poza wyżej wymienionymi, takie gwiazdy jak: Anna Lewandowska, Julia Wieniawa, Maffashion, Anna Dereszowska, Maja Hyży, Katarzyna Sokołowska, Anna Nowak-Ibisz, Majka Jeżowska, Anna Wendzikowska, Małgorzata Ohme, Marcela Leszczak, Małgorzata Rozenek, Katarzyna Cerekwicka, Paulina Krupińska, Sylwia Majdan.

Uwaga! Galeria na bieżąco jest aktualizowana.


Paulina Krupińska - Dzień Kobiet 2022

Paulina Krupińska - Dzień Kobiet 2022

Anna Nowak-Ibisz - Dzień Kobiet 2022

Anna Nowak-Ibisz - Dzień Kobiet 2022

Maja Hyży - Dzień Kobiet 2022

Maja Hyży - Dzień Kobiet 2022

Komentarze

  • Gość pisze:

    Każdy świętuje po swojemu, ja zostałam przez męża zaproszona na kolację, dostałam irobota i tak minął mi ten dzień. 🙂 Ale uważam, że Panowie powinni nas częściej doceniać, a nie tylko 8 marca 🙂

  • Gość pisze:

    Taki live co to wyciery just 5 kończy 50lat źona mąz dzieci wnuki dom basen najlepśzy masaź na dzień meźczyzny a potem będziemy gadać pamięc za pamięc do tego czasu kumulućja mln masaźy i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×